Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

chamomile

ten cvik s pokrcenym kolenom a kmitat 70 krat som nepochopila ani ja. ale asi je to tento na zaver videa, v 14. minute, hura
www.youtube.com

A co este na vnutorne stehna sa vam osvedcilo?

Milok

su iba dve možnosti. Bud posadiš deti na bicykel a ty za nimi budeš bežat, alebo si na bicykel sadneš ty a ujdeš každy den cca 30km.

Stefinka

na to je velmi dobrá kolobežka, bicykel. Pracuju tam hlavne nohy, stejna zadok a po čase to bdue naozaj dost vidno

petronneta

lotteri, od januára som schudla 9,5 kíl, nebrala som žiadne lieky. Kúpila som si ten extra celozrnný tmavý chlieb, ten jedávam ako pečivo, ráno tým pádom nejedávam rožok s maslom, džemom a kakaom, ale tento chlieb s tvarohom a vajíčkom, plus paprika, alebo iným jedlom, ale nie sladkým, potom desiata: melón alebo marhule, prípadne iné ovocie, obed, obvyklý, len menej zemiakov alebo ryže či knedlí, večera ovocie alebo biely jogurt. Každý druhý deň plávanie a každý druhý deň posilovňa, ak teda nikam nejdem: k rodičom alebo k svokre po manželovi dačo pomôcť. A keď idem pomôcť, väčšinou je to práca ľahkého fyzického charakteru v záhrade.