Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

Zlamka

neskúšala si skúsiť fitko?nejakého fitness inštruktora?proste niekoho kto má fakt skúsenosti.hm?
-odkaz odstránený-

tralala27

No ja tomu moc nerozumiem. Ako mam kmitat, sak to nohu (koleno) taham dovnutra k stehnu, ak som spravne pochopila. A natahuju sa mi tie vonkajsie stehenne svaly. Ale to co tam nakmitam, sak to len ohybam, ne? Jezis ja som z toho magor... nemate nejaky obrazok, baby? alebo video?

Livi6

Dobre tak skusim ja vysvetlit, tiez ho cvicim, ak je to ten od Sipeky... lezis na zemi, na chrbte,ruky pri tele, kolena pokrcene mierne od seba a teraz jedno koleno budes tahat smerom k zemi ale do vnutra a takto budes kmitat,musis citit vonkajsi sval stehna , myslim ze ona vravela opakovat 70x , je to uz dost podrobne???

ivka2

jaja ,

ja by som potrebovaal zhodit zo zadku a bokov a tiez som velmi nepochopila ten cvik na boky....len nadych -zdvyh- vydych- dole ??a kolko krat??urcite to pomaha???:((
ja uz mam v bokoch skoro 100 ....a vahu 60kg:( chcem zhodit aspon 5kg...

jaja

cawte baby....nebola som tu dlho..a tak pozeram,ze ten moj cvik co som opisala...ostal nepochopeny....ale cvici sa to tak ako to opisala"takto??" noha smerom do vnutra,na striedacku a kmitas..aj kazdy den..na zemi pri telke v pohodicke....je to jasne!?ak nie skusim to potom este popisat...tak by som chcela,aby ste to pochopili,lebo to fakt jedine zabera...Drzte sa....papapa