Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

Stefinka

na to je velmi dobrá kolobežka, bicykel. Pracuju tam hlavne nohy, stejna zadok a po čase to bdue naozaj dost vidno

petronneta

lotteri, od januára som schudla 9,5 kíl, nebrala som žiadne lieky. Kúpila som si ten extra celozrnný tmavý chlieb, ten jedávam ako pečivo, ráno tým pádom nejedávam rožok s maslom, džemom a kakaom, ale tento chlieb s tvarohom a vajíčkom, plus paprika, alebo iným jedlom, ale nie sladkým, potom desiata: melón alebo marhule, prípadne iné ovocie, obed, obvyklý, len menej zemiakov alebo ryže či knedlí, večera ovocie alebo biely jogurt. Každý druhý deň plávanie a každý druhý deň posilovňa, ak teda nikam nejdem: k rodičom alebo k svokre po manželovi dačo pomôcť. A keď idem pomôcť, väčšinou je to práca ľahkého fyzického charakteru v záhrade.

leusa009

mne pomohla tabata a body wraps zabaly a tie asi hlavne nakolko po tretej procedure som mala o dva centimetre zo stehien menej

suns

ja robím insanity už 3 týždne a už vidím výsledky ! Zmizlo mi 30% celulitídy, vnútorné stehná sú vyformovaná, zadok tiež - super !!! len vydržať :)

hardcore

Skuste intervalovy trening s nazvom Insanity Beachbody. Je to riadne tvrda makacka ale vysledky su skvele :) urcite aj pre vase stehna

zuzic

ja mam tiez stehna velke...a pritom brucho ploske aj prsia pekne...na stehna mi pomohol beh a cviky tzv.zdvihacky. o polovicu su uz uzsie

hardcore

Skuste intervalovy trening s nazvom Insanity Beachbody. Je to riadne tvrda makacka ale vysledky su skvele :) urcite aj pre vase stehna