Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

Svetla777

to keby stacilo len po doktoroch chodit, aby som bola chuda, tak uz davno som. tolko co som casu stravila po cakarnach :D

Esmera

aahoj, ak chceš šešte schudnúť na stehnách, mám riešenei...naďabila som na jedného doktora z NItry , ktorý tam má ambulanciu, ale musíš prísť, a on ti povie, čo máš robiť...ja som tež štíhla, len pás a brucho mám väčšie a to mi vadí, pvoedal, že mi pomôže, on pomáha aj chudým ľuďom, čo chcú len neičo na sebe poriešiť kde tu

jarmila1

Moja kamaratka mala tiez tento problem. Postavicka ako vinko ale zadok a stehna mala vacsie. Zacala cvicit podla videii s jednou fitness trenerkou. Prevazne sa zamerala na drepy, vypady, vnutorne a vonkajsie stehna. Cvicila ale s vlastnou vahou, nie so zavaziami. Hovorila mi ze sa boji aby jej nezmohutneli este viac a nevyzerali horsie. Spociatku aj mala pocit ze sa zvacsili, ale opak bol pravdou. Stehna a zadok sa zacali menit tym spravnym smerom, to znamena ze tuk sa pomaly odburaval a formovali sa svaly. Teraz vyzera velmi pekne vysportovane, a stehna a zadok uz vobec nekricia ze k nej nepatria. :)

lieskovcek

bože Hani123, to ako keby som seba videla na kolobežke. pre mňa je niečo nepredstaviteľné, ako ľudia môžu obe nohy využívať rovnako. keď si vymením nohy na kolobežke, tak si pripadám ozaj divne, že to ani poriadne neviem tak ísť :D

Hani123

ja si napríklad nohy striedam, šľapať s ľavou je síce náročnejšie, ale aspoň trénujem obidve hemisféry :D