Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

Pivonka37

Hlavne mať veľa pohybu, bicyklovať, behať, skákať na trampolíne, sú rôzne možnosti, len to robiť pravidelne a popritom upraviť stravu. Ale pohyb je naj. Ja som si kúpila kolobežku a aj to je výborné a aj zábavné celkom.

Andy_ma

Ja ti odporúčam pravidelné bicyklovanie alebo si kúp kvalitnú kolobežku, uvidíš, že ťa to raz dva chytí a kilečká pôjdu dolu a aj spevníš tieto partie.

ennilia

..inak genetika je riadna carodejnica..niekedy sa clovek moze snazit kolko chce..a aj tak ich nebude mat take ako si predstavuje..

MrkvovyDzus

sarah:

Ak ich máš geneticky objemnejšie, tak by som to nejak extra neriešil, pokiaľ ti to nespôsobuje väčšie problémy. Môžeš sa zameriavať napr. na cviky, ktoré by to zoštíhlenie mohli priniesť, no je otázkou, nakoľko tie proporcie ovplyvníš, ak sa teda jedná o genetiku, čím ale netvrdím, že cvičenie nemá efekt. Má. Len treba posúdiť, do akej miery sa tomu venovať a do akej miery je to dobré. Pretože mať napr. prirodzene pekné, silnejšie nohy (napr. ako tenistka) a pravidelne sa trápiť s cvikmi na ich zoštíhlenie, to by asi dobré nebolo. Skôr to zober ako svoju črtu, ak je to napr. tento prípad, a pozeraj sa na to aj ako na výhodu (teda, že možno sú ti v oblasti stehien tesnejšie nohavice, ale celkovo sú tvoje stehná a postava pekné).

Je veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú príťažlivosť a v tvojom prípade je možné, že práve tie nohy sú jedným z tých faktorov, ktoré ju zvyšujú. Čiže, možno je tvoja postava pekná a ani o tom nevieš :)