Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

evicka085

ktoré časti?.. no nohy a pupok.. lebo to ma trápilo tak najviac.. samozrejme, že uvažujem, že ešte by som si dala aj podpazušie a možno aj bikiny.. áno je to bezpečné, toho sa báť nemusíš.. viem, že robia aj bežne na tvári.. takže pohodka.. mne to robili v Spinne.. na ambulancii lekárskej kozmetiky.. :)

tifaniass

Magduska neviem ti povedat...Ja sa len pytam...Pre mna je to jedna velka neznama...Ale chcem s tym nieco spravit a to co najskor...Lebo musim povedat, ze mi to celkom ubera na sebavedomi...Som z toho dost nestastna...Mohla by si mi napisat prosim nieco viac o tom, jak si sa toho zbavila?...

magduska

...preco by to nemalo byt bezpecne?...co viem bezne sa to robi...a teda myslim, ze je super, ze v dnesnej dobe tieto akoby zakroky alebo akoby som to povedala su uz celkom fajn cenovo dostupne...ze ozaj si to moze dovolit pomaly kazdy koho nieco taketo trapi...kedysi som si myslela, ze mna nejake tie fuziky trapit nebudu...ale opak sa stal pravdou...neviem ci za to moze nejako zmena hormonov v mojom tele alebo co...ale aj som tomu musela celit...

tifaniass

Evicka ktore casti teda si ty takto riesila?...Ja by som potrebovala hornu peru...Lebo ma to nebavi neustale s tymi pasikmi...Len neviem jak je to takto na tvari...Ci je to laserom bezpecne a ci to ma zmysel ozaj...Ze to vydrzi...

evicka085

sinka ja som to absolvovala, takže ak máš nejaké otázky, kľudne sa pýtaj..
môžem akože za seba povedať, že je to veľmi fajn.. dosť starostí mi s tým ubudlo.. nemusím sa stresovať keď niekam ideme či som oholená či nie.. nemusím sa báť jak kedysi, že na druhý deň po oholení nemám už hladké nohy chápeš..

radinus022

crocinka prečo by riešenie laserom akože nemalo mať zmysel? Nechápem celkom tvojím obavám, myslím, že keby to nemalo zmysel, tak nebude to v dnešnej dobe toľko ľudí podstupovať, nie?? :)

duska223

tak miesto ziletky su uz aj epilatory, ale napriklad to ja nedavam, istu bolest vydrzim, ale epilator, to je na mna moc najma ked je potrebne pouzivat ho pravidelne :/

ariianka

myslim, ze to nie si jedina, co ma tento problem, len ako si aj sama napisala malokto o tom hovori, predsa len je to taka chulostiva vec, viem o tom aj ja svoje, ja ziletku nepouzivam uz nejaku tu dobu, pretoze mi po nej ostavali nepekne bodky, flaky, chlpky zarastali, no vsetko zle, dnes su uz ine moznosti a tie treba vyuzit :)