Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

klaudusinka

- ev365 ale tak myslím, že toto nás trápi každú ktorá máme viac chĺpkov, ja napríklad som rada, že na pupku nemám žiadne chĺpky, ale napríklad na rukách mám dosť a teda občas som z toho na nervy, tak nechcem si predstaviť, keď niekto má problém príklad nad hornou perou :( -

Amalia_14

Hlásim sa síce trošku neskoršie no úplne som na to zabudla vám sem napísať moje pocity z toho zákroku. :D Milión ďalších starostí veď to poznáte. Bolo to celkom fajn no priznávam sa bála som sa toho ako čert krííža :D Ale musím povedať že som bála zbytočne. Nič to nebolo naozaj to nebolelo no paráda - síce si trošku za ten laser priplatíte no myslím si že to stojí za to:)

9hajma0

kikusqa o tom chlapovi to podla mna v tomto smere ani nejako nie je, povedala by som skor, ze je to o tom ako sa my citime, aby sme sa citili komfortne, aby nas nieco neznepokojovalo na vlastnom tele, nemyslis?? :)

kikusqa788

pokiaľ ťa má priateľ skutočne rád, tak mu toto nebude vadiť a bude chápať to, že si to musíš holiť a sem tam jednoducho tie chlpy tam budeš mať..treba sa s tým zmieriť alebo ísť na nejaké dlhšie odstránenie, ktoré bude ale stáť isto viac peňazí!..

nikola.stein

Sinka veľa som o tom počula, vraj čo sa týka bolesti tak je to fajn, nie je to nič také, čo by sa nedalo vydržať, je to aj o tom aký má kto prah bolesti, ale tak ja by som to tragicky nevidela :)

sinka

alexina, tak voskove pasiky, to je kapitola sama o sebe, do toho by som ja teda dobrovolne dnes uz nesla ani za svet! mat_ka ono to nejako aj boli??

alexina

amalia to ti povim, ze je to len docasne riesenie a boli to jak ..., no nenajdem to spravne slovo, ale poriadne a teda kazdu chvilu to postupovat to neni len tak, na to musi mat clovek aj odvahu :/

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.