Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

kikusqa788

pokiaľ ťa má priateľ skutočne rád, tak mu toto nebude vadiť a bude chápať to, že si to musíš holiť a sem tam jednoducho tie chlpy tam budeš mať..treba sa s tým zmieriť alebo ísť na nejaké dlhšie odstránenie, ktoré bude ale stáť isto viac peňazí!..

nikola.stein

Sinka veľa som o tom počula, vraj čo sa týka bolesti tak je to fajn, nie je to nič také, čo by sa nedalo vydržať, je to aj o tom aký má kto prah bolesti, ale tak ja by som to tragicky nevidela :)

sinka

alexina, tak voskove pasiky, to je kapitola sama o sebe, do toho by som ja teda dobrovolne dnes uz nesla ani za svet! mat_ka ono to nejako aj boli??

alexina

amalia to ti povim, ze je to len docasne riesenie a boli to jak ..., no nenajdem to spravne slovo, ale poriadne a teda kazdu chvilu to postupovat to neni len tak, na to musi mat clovek aj odvahu :/

mat_ka

Amalia toto aj mňa privádzalo do zúfalstva, keď niekto má bledé chĺpky tak to tak nevadí, neni to až tak viditeľné, ale pri tmavších je to na nervy. Ale teraz už nejakú dobu mám pokoj, mne diódovým laserom odstraňovali chĺpky nad perou a teda paráda. V Spinne mi to robili a všetko v pohodičke. Len je dôležité absolvovať viackrát totok ošetrenie aby ten výsledok bol taký jak čakáme ;)

Amalia_14

Ahoj Evi ja trpím tiež tým istým problémom avšak v okolí hornej pery. Veľmi ma to hnevá, keďže som tmavovláska a je to dosť vidieť. Depilovala som si to doma voskovými páskami no je to vždy len dočasné. Začala chodiť ku kozmetičke, lebo ževraj ona keď ti to depiluje je to na dlhšie ale je to blbosť :/ Poslednú nádej dávam laserovému odstráneniu . Videla som reklamu na fb na jednu kliniku v Piešťanoch tuším Lauros či ako sa volá :D .tak som sa tam hneď objednala na budúci týždeň v pondelok. Potom napíšem aké som z toho mala pocity a teda, ako dlho to vydrží.( Dúfam, že čo najdlhšie :D)

anicka89

evicka ako to prosím ťa na tej klinike funguje? To vopred sa tam treba objednať? Alebo treba tam najskôr zájsť na konzultáciu ohľadne týchto vecí alebo ako??
Cenovo je to jak?

radinus022

sinka nie, teda zatiaľ nie. Ale mám viacero kamošiek, čo to majú za sebou a pohoda jahoda.
Vlastne aj to je dôvod prečo aj ja rozmýšľam nad tým. Lebo myslím, že vďaka tomu by som sa cítila aj lepšie, aj pohodlnejšie a najmä by som to mala bez starostí :)

vierocka66

klaudusinka, to si potom šťastná žena, ja tam mám chĺpky, ale tam mi napríklad nevadia, ja mám problém, keď sa mi objaví nejaký na tvári, to z toho mám až husiu kožu :/