Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

aaaadelka

Ahojte chcem sa spytat, ci niekto pouziva alebo pouzival podepilačný krém z Biocare a ake skusenosti ste snim mali,
viac o nom najdete na stranke

-odkaz odstránený-

dakujem

bigbenova

odkaz k MATOVéMU čAJU pod textom je 400komentárov všetky som preložila je super a pomáha hlavne pri PCO ale asi aj ked je to hormonálne. dve baby písali ale, ze im zacli padať vlasy, to nie eje ale isté ze koli nemu lebo inym nepadali. no atreba robit silne dve šálky denne a uz po 2 -3mesiacoch vidieť vysledky. a ze ohromné. hairremoval.about.com
ešte vam to ulahcim, tu je dostať matu kaderavu lebo to niee je klasicka ta mata z obchodov. postovne na SR je za super cenu. ja som objednala to najvacsie balenie.
- Odkaz odstraneny -

majii

Ahojte...ja mam ten isty problem...mam chlpky na stehnach,nad perou na krku pomaly rastu aj na brade ...taktiez su aj na brusku a medzi prsiami...bola som u gynekologa,ten mi povedal,ze s tym treba ist na kozne,vraj on s tym nic nema...mam 21rokov a ako kazda zena,zacinam mysliet aj nad buducnostou,bojim sa,ze nebudem moct mat deti...prosim vas baby,poradte mi nieco,som z toho zufala....dakujem vam . Piste na mail...mariaval@centrum.sk

takajedna

ja mam tiez problem s ochlpenim :-/ najviac ma trapi to ochlpenie na tvary a na krku...spominali ste tu matovy caj, pomohlo to niekomu??? mam skusenost s laserovou epilaciu ak by niekto potreboval ohladom toho nieco vediet :)

Hviezdička

ja mám chĺpky okolo bradaviek a od puku a nižšie mám taký pásik chĺpkoch. Ale nie je to také hrozne. Sú na to aj čaje na vyrovnanie hormónov??

Užívam antikoncepciu a je to trochu lepšie.

smilik

...babule, viem ako sa vsetky citite, pretoze ma trapi rovnaky problem...hlavne v dnesnom svete zapadnej kultury vychudnutych modeliek bez jedineho chlpku. Som tmavovlaska a vzdy som mala mozno viac chlpkov ako ostatne baby, ale asi pred rokom sa mi chlpky zacali objavovat na tvari (horna pera, brada) a to ma zacalo naozaj trapit. Tak som si povedala ze to uz asi nie je normalne a bola som na vsetkych moznych vysetreniach u gynekologa a endokrinologa a zistili mi akurat velmi jemne zvysenu hladinu testosteronu...cize "NIC" mi nie je, akurat je to viac "esteticky a psychicky problem", takze urcite skusim laser. U mna osobne to bolo vyvolane trapenim, stresom po tazkom obdobi, pravdepodobne sa vo mne nieco pohlo...Baby velmi dolezite je to ako vnimate sami seba, ci si staviate svet na inych hodnotach lebo tak vas budu brat aj ostatni, hlavne sa nestresovat zbytocne, lebo na svete su naozaj ovela horsie choroby a ludia s tazsimi diagnozami. U mna je to naozaj velmi psychicke a mozno by mi pomohlo ak by som si mohla niekedy sem tam pokecat a niekym s podobnym problem, kto ma bude plne chapat,a budem vediet ze som neni jedina na svete:)...tak ak by sa nasla takato osobka tak nech sa mi ozve na mail...:))

zuzka1154

no aj ja s tym nadmernym ochlpennim, mam to snad vsade a bojujem uz dost dlho s tym ale je to len horsie a horsie a este k tomu sa navyse pridalo este aj vypadavanie vlasov a vynechavanie menstruacie ...a pomohlo niektorej to vysetrenie u endokrinologa?

oragutan

Ahojte baby....strašne sa trápim....na rukách až po plecia mám chlpky,a aj na nohách....a na bruchu,krížoch,chrbte,okolo prs...hanbim sa za seba...leto mám rada ale sa skrývam ako sa dá...Závidim tým babam,ktoré sa môžu ukázať v tielkach a tak....Nohy sa dajú oholiť ale ostatok čo?Som aj rozmýšľa ,že načo som sa narodila takáto opica som ako yety! Ked sa na seba pozriem je mi zle,trápim sa denno denne nad mojím telom....Počula som,že ked sa pije mätový čaj,že to pomáha nevyskúšala som...vyskúšam...pôjdem aj ku endokrologičke...ale ak mi viete pomôcť tak píšte budem len rada.