Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

joannik

TECH University poznám, pretože som tam absolvoval niekoľko akademických kurzov a skúsenosti boli úplne uspokojivé. Túto univerzitu vrelo odporúčam pre jej serióznosť a dodržiavanie predpisov.

Yulskeen

Toto nové vzdelanie mi dalo možnosť pokračovať v štúdiu a zároveň pracovať, absolvoval som niekoľko kurzov o financiách a ocenil som najmä to, že som mal kedykoľvek prístup k materiálom. Štúdium s nimi ma bavilo.

Mourinb

Niektoré dni musíte bojovať s disciplínou, aby ste sa naučili študovať, a to bola výzva, ale pomohlo mi to k väčšej zodpovednosti a záväzku voči sebe. Vďaka flexibilite programu sa to dalo zvládnuť a stálo to za tú námahu.

Timbber

Pre človeka, ktorý sa zaujíma o technické vedy, bol tento prístup ideálny. Možnosť zastaviť sa a venovať viac času témam, ktoré ma fascinovali, skutočne prispela k môjmu učeniu.

Hoffkarl

Odkedy som začal študovať samostatne, zaznamenal som veľké zlepšenie v schopnosti sústrediť sa. Možnosť ďalej skúmať predmety, ktoré ma zaujímajú, bola nesmierne obohacujúca.

Natthan Kpp

Pokoj môcť študovať kdekoľvek a kedykoľvek urobil učenie oveľa prístupnejšie v dnešnej dobe, v mojej skúsenosti s nimi to išlo dobre a jedinou nevýhodou som mal s nimi bol používateľ platformy, ktorá nezachránila zvyšok vynikajúce.

Anngraf

Cítim sa oveľa viac zapojený do učenia, keď môžem plne kontrolovať proces učenia vlastným tempom a umožňuje mi to skutočne absorbovať materiál, čo ma veľmi uspokojuje.

Bauuer

Moja skúsenosť so štúdiom tu ma motivovala k tomu, že mám plnú kontrolu nad svojím študijným plánom, takže si vo voľnom čase môžem posilniť predmety, ktoré ma zaujímajú.

FlorianMch

Zistil som, že keď sa učím sám, dokážem sa s obsahom spojiť oveľa zmysluplnejšie, čo je prínosom pre môj profesionálny a pracovný život.

Ricard

Mám rád, keď môžem to, čo sa naučím, okamžite použiť v reálnych situáciách, preto rád študujem týmto spôsobom, je to veľmi ucelené.