Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

tifaniass

Mat_ka ale je to bezpecne hej?...Musim si uz zavolat na tu kliniku, co si o nej pisala...Nech uz aj to moje trapenie, z hornej pery zmizne...Nech nemusim mat kvoli tomu hlavu v smutku...

sinka

dakujem, ze si mi napisala :) mohla by si mi napisat este ze ako casto to treba zopakovat aby ten vysledok bol taky ako chcem?? staci raz alebo je nutne viackrat ist na kliniku?

mat_ka

Sinka dá sa to zvládnuť, ja som s tým nejaký problém nemala :)
Voskové pásiky to je iná bolesť, to sa ani porovnať nedá. Jancaa je rozdiel v odstraňovaní chĺpkov v kozmetických salónoch a rozdiel je to normálne v ambulancii lekárskej kozmetiky, jak som bola ja v Spinne. Epilačný laser, ktorý používajú na tejto klinike si vyžaduje prítomnosť zdravotníckeho personálu. Preto si to netreba zamieňať, nie je to to isté ;)

klaudusinka

- ev365 ale tak myslím, že toto nás trápi každú ktorá máme viac chĺpkov, ja napríklad som rada, že na pupku nemám žiadne chĺpky, ale napríklad na rukách mám dosť a teda občas som z toho na nervy, tak nechcem si predstaviť, keď niekto má problém príklad nad hornou perou :( -

Amalia_14

Hlásim sa síce trošku neskoršie no úplne som na to zabudla vám sem napísať moje pocity z toho zákroku. :D Milión ďalších starostí veď to poznáte. Bolo to celkom fajn no priznávam sa bála som sa toho ako čert krííža :D Ale musím povedať že som bála zbytočne. Nič to nebolo naozaj to nebolelo no paráda - síce si trošku za ten laser priplatíte no myslím si že to stojí za to:)

9hajma0

kikusqa o tom chlapovi to podla mna v tomto smere ani nejako nie je, povedala by som skor, ze je to o tom ako sa my citime, aby sme sa citili komfortne, aby nas nieco neznepokojovalo na vlastnom tele, nemyslis?? :)