Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

kika454

Ahojte baby,mam s tym tiez problem....bola som na endokrinologii a zistili mi ze mam vecsi pocet muzskych hormonov...budem brat na to niaku HAK ale este neviem ktoru presne....mate s tym niake skusenosti??po kolkych mesiacoch by som mohla vidiet prve vysledky??

Panda88

A čo tak vyskúšať Oriflame Silk beauty body lotion s hair minimizing complex?Chĺpky sú jemnejšie.Najlepšie hneď po depilácii natrieť a potom ešte aj daľšie 2 dni natrierať.

Samanta29

ahojte baby, pozdravujem všetky zronené hm tak ja som bola na vyšetrení a tam mi nič nenašli,že zdravá hm tak ja už neviem.Držíme spolu ak budete niečo potrebovať poradím pa.

Lulu2011

tmavá - skus ist na gynekologiu nech ti vezmu hormoanlne odbery, mas zrejme viac testosteronu, pokial to nevyriesis, ostava ti len dookola odstranovanie chlpov navzdy

minii

bager....ani v pezinku nieje debilov nikdy dosť....ako niekto može byť takýto primitívny?!...kokšo klobúk dole nad tvojou úbohosťou a debilitou!!!

tmavá

Ahojte mam ten isty problem s chlpami a uz fakt nwm co mam robit . Skusala som si ich trhat na rukach ale mm pocit ze su este horsie ako boli. Mam huste dlhe tmave chlpy a nwm ci by som mala skusit peroxid a meir lebo som tamava a asi by to vyzeralo blbo . Moje sebavedomie je koli tomu v bode hovna a ani priatela si koli tomu nemozem najst . Prosim poradte kto skusal uz nejake veci prosti tomu .Dakujem velmo pekne :)piste na mail zufalka123@centrum.sk

Používateľ S

No tak ja si pred depiláciou robím piling.
Mne osobne to pomáha proti nežiaducim vyrážkam,ale urob si ho aj inokedy viac krát týždenne,vyrážky sačasto robia keď máš na depilovanom mieste suchú, odumretú kožu.

angela85

ja pouzivam voskove pasiky a mam taky problem, ze sa mi to potom vyhadze, aj ked pouzijem ten olejcek, potom sa mi postupne vyhadzu take male hnisaciky, neviete co mam robit aby sa to neopakovalo?