spadla z oblakov...a jej podobny

sanushka

a dam sem jedalnicek:Dtakze
r:leco,z 2vajec
o:newjem ci si mam dat ryzu,alebo zemiaky uwidim:D
ol:jablko
vecera:karfiolova polievka

sanushka

suzen_ podla mna si super ako mas pevnu volu a vsetko co sa nej tyka necudujem ze si ani tolko schudla mas svoj ciel a ides si za nim len mam jednu otazocku,stacci ked dam rano 10min svihadlo a wecer 10min svihadlo?staci kazdy den taketo cvicenie??dakujem krasne za odpowed

slecna.anonymna

zabicka1611
Ty sa za kazdym budes hadat.Zemiaky su dobry zdroj sacharidov,ale naozaj by mala byt strava postavena tak,ze najviac sach. rano a postupne ich uberas a zaroven pridavs bielkoviny a na veceru je prave,ze 100x viac vhodny ten tuniak s kopou cerstvej zeleniny ako pise suzen.

celesta

no...myslim, ze nema vyznam sa tu hadat, pretoze kazdemu vyhovuje nieco ine, niekomu na veceru vazne mozu vyhovovat aj zemiaky ale je fajn vediet od niekoho zo skusenosti, ze napr. ako tebe suzen to nevyhovovala, kazdy musi na sebe zistit co jeho telo potrebuje. ja som pre asi 3 rokmi schudla 8 kg a zvykla som si dat ne veceru aj rizoto, tie kila som uz nepribrala spat. takze kazdy musi vazne testovat sam na sebe ale rady su vitane, tak preto ziadne hadky dievcata!!!!:))))

sarka6

suzen
si strasne zlata, kukala som aj tvoje vysledky na pokeci a vyzera to skvelo:), mohla by som ti dat e-mail a podelila by si sa so mnou o tvoje skusenosti ? :)

0sofi0

no vidim ze je tu dost husto!! :) myslite ze ma vyznam sa tu dohadovat co komu zabera a co nie?!! ved si mame navzajom radit!! :(

suzen_

zabicka
ja ta tu osocujem???ja len hovorim vlastnu skusenost s ktorou som schudla 15 kg to je vsetko..ja som hovorila ze som si dala zemiaky na veceru a vah ami stupla..ty necitas

zabicka1611

vies dala som ju radsej inam - kde mi do vsetkeho tak nedristaju, lebo ako sama hovoris niekde poradit chcu a predstav si ze hoci si ma ty osocovala, tak u inych to naozaj zabera a kila idu dolu!!! ale kaslat na to..ja si rada precitam nazor inych ale neznesiem ked sa idu hadat so mnou o niecom co neskusili a nevedia ze to pomaha!! :D