spadla z oblakov...a jej podobny

suzen_

sanuska
pytala si sa ci mozes vecer polievky..a ja sa pytam a zasytia ta tak ze vecer uz nevyjes chladnicku?a co sa tyka zeleniny jasne ze nemusis len surovu...

neviem co si mozes na pare pripravit okrem toto ho co si napisala..mozno este ryby..

ja na obed jem vsetko takze s tymto nech ti poradi niekto iny..

a snazte sa kocky to ovocie a zeleninu papat uvidite ze aj plet sa vam podakuje..nenahradzajte to jogurtami, vyzivami a neviem este cim...zeleninka je lahka a ked si spravite taky zeleninkovy salat a do toho opecene kuracie prsia napriklad na grile tak super vecera..

sanushka

jeziiis ja som taka kraawa,wcera som mala kolace,musli,parky a to secko vecer boze potom nacp cvicim od dneska si idem secko zapisovat co som zjedla a kazdy den budem cvicit 30minut wed aj ja chcem byt peknaaaaa a nie tlstooska ked uz raz zacnem tak dokoncaaa

celesta

myslite si, ze ovsene vlocky su vhodna potravina pri chudnuti?ja ich mam celkom rada a zvyknem ich jedavat na ranajky so sojovym mliekom, len maju dost velku energeticku hodnotu.

sosidza

leni podoben som na tom,zajtra len vodovy den a tyzden skusim odlahcovaci-zial,velka noc sa ma netyka,takze nebudem musiet odolavat dobrotam

lenka nizna

opice moje este ze vas mam...ja som mala dnes hroznyyy den som jedla ovsene vllocky a teraz ked som dosla z prace som do seba napchala sendvic a hranolky...no som chory clovek....som zufala ale sa furt prezieram jak lompa som normalne zavisla...asi si dam zajtra vodovy den zeby sa mi moj obrovsky zaludok stiahol a zajtra od znova...drzte palcaky viem ze to zvladnem

sanushka

no wed ano wies to tajke vijedanie pred pc som musela nieco jest no:Dalew lepsie ako cipsy alebo tak som rada,ano uz som sa poucila olovrant budem jedavat jogurt je to podla mna ovlea lepsie ako acidko alebo tvaroh ma okolo 300kj nizkotucny

sosidza

poobede by s aovocie uz nemalo velmi papat a banan obzvlast-vela sacharidov,ale ak si vecer este zacvicis,tak je to v poriadku,no a samozrejme tiez by som ako maly krok vedla videla tie dve misky musli na obed-inak v pohode,papas 5 krat denne,co je velmi fajn-neboj,nastartuje sa :)

sanushka

fuu no tak to ano ja by som sa nedokazala sustredit kebyze som hladna,co si myslite o mojom jedalnicku?
ranajky:musli,s jogurtom
desiata:rozok s maslom celozrnny prawdaze
obed:asi 20g zemiakov 2malicke platky masa a 2misky plne ceralii:(
olovrant:banan
vecera:bude karfiolova polievka
Musim nastartowat ten metabolizmus

sosidza

ja vam zlepsim naladu :D mojim dnesnym vykonom:biely jogurt,grepfruit,kastany cokoladka,polomacane keksy,4dc brokolicova polievka,kapucino,rozok-a to asi behom hodiny,kedze som dnes stihla jest az o 16:00 prvy krat...hroza,kde je moje pravidelne jedenie :(