90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

binka

ahojteee ja som dnes bola konecne aj cvicit tak mam teraz taky dobry pocit zo seba:)inak som si to trochu vymenila,ze som dnes mala uhlohydraty namiesto skrobov,myslite ze to moc vadi?dufam ze sa to uz nebude opakovat,ale ja varit neviem a varieva ocino alebo mamina a ked som vstala uz boli navarene cestoviny s kapustou a skvarkami( tie som vyhodila:D).na zajtra som navrhla nech spravi rizoto s hubami tak dufam ze bude, lebo sa este dnes vecer u nas piekol kolac a robili langose, u nas sa tak dost papa ale ja som si nedala:)alebo si spravim sama ryzu,paradajkovu omacku a huby,len neviem ze ci tie huby (mrazene) mozem dat normalne na panvicu s olejom?a mam to prikryt alebo?:Dsom uplny antitalent na varenie:Dale hlavne je ze som odolala tym kolacom,langosom a neviem comu a isla som cvicit,teraz mam taky elan do chudnutia a dufam ze vydrzi dlhsie ako 4 dni:)

zuzulik67

Meduška huby môžeš vždy, s mäsom, s ryžou aj s cestovinou. S ovocím by ti asi nechutili :) Dnes končím. Ahojte a dobrú noc

meduska

chcem sa spytat - huby mozem vsade? teda aj do polievky, aj na pizzu? - vlastne hej - ryza sa dava do rajcinovej - ale opacny pomer-v ryzi rajciaky - to ma asi prekvapilo :D

mia

caute,
ja som o trochu podobnej kombinacii pocula ked som bola mala, teda babicka zvykla robit paadajkovu polievku s ryzou (namiesto cestovin).
No a moj muz si robil vcera paradajkovu omacku s hubami co si dava na pizzu alebo cestoviny.
No a ja som si s toho vzala dnes a hodila do toho ryzu bolo to celkom dobre, kedze sa mi nechcelo nic vymyslat.
nepamatam sa presne kde ale v nejakom casopise som videla talianske recepty a oni si do toho davaju aj sosovicu alebo fazulu a maju to ako rizoto este som to neskusala ale moze to byt dobre/jeditelne

meduska

Keďže som deň pozadu-oproti vám - mam vyhodu odkukavať recepty - tá kombinacia-rajciaky-ryza-ma prekvapila :D - ja si zajtra uvarim-zeleninovo-zemiakovu polievku-hodim tam bujon-a mam vyvar aj-ale inak ho nepijem

zuzulik67

uff, som sa zľakla :) ja vývar nepijem, myslím, že tam je napísané, že sa môže aj z kocky, ale radšej si uvarím čaj. Možno to nie je zlé keď je ti zima na zohriatie alebo pri vlčom hlade. Ako chutí ryža s paradajkovou omáčkou? O takej kombinácii som v živote nepočula, dolo to dobré? Ja som mala dnes zemiaky s mrazenou zeleninou, nesolila som ju, ale dala som si na to grilovacie korenie - môžem odporučiť, je to výborné.

mia

tu som.
vacsinou sa mi asi bude darit sa pripojit vecer/v noci lebo vtedy sa ucim....;)
Myslim ze to zatial ide vcera som mala kurca s paradajkou a to iste vecer.
a dnes rado pohar jablkovej stavy a potom ryzu s paradajkovou omackou s hubami.
Chcem sa spytat ten vyvar pijete???
to si vyvarate zeleninu na vyvar alebo s kocky???
Myslim ze tam je niekde napisane ze aj s kocky sa moze len v tom nejako nevidim zmysel, ked tam nejaky vidite povedzte mi, kedze kocky su same chcmikalie nie?? no neviem.
momentalne mam cas robit vyvary ale ked pojdem spat do prace neviem budem na to urcite zabudat, tak musim vymysliet nejaku alternativu.

magnolia26

Tak konečne som sa dostala k počítaču.Mám sa fajn, na obed som mala zemiaky so zeleninou a na večeru tiež, necítim vôbec hlad, pijem dostatok tekutín. Ako ste na tom vy?

Najčítanejšie články