90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

mia

Oprava :v siedmom riadku z dola v predchadzajucom prispevku, ked som pisala ze "rychlo dole" som myslela "vaha rychlo hore"

mia

Ahojte lw,weronika , majuska, macaa, petaso,zuzulik 67 a zdenik

som velmi rada ze ste sa ozvali.
neozvala som sa dva dni lebo mame v praci
blazinec.
Veronika/Zdenik/Majuska - za chvilku vam tu dietu poslem.
Myslim ze aj ked macaa a lw preferuju iny pristup, je super ked ste s nami aspon sa mozeme podporovat a porovnavat a vidiet ktora dieta ako funguje.
Lw prosim ta co je to HL (ciste vodove dni???).
Ja potrebujem schudnut aspon 25kg to minimalne v Juli mam narodeniny tak do narodiek s chcem pokusit dat dole.
idealne by som mala mat asi o 35 kg menej.
Mozno by sme si mohli napisat pociatocne vahy a vysky aby sme vedeli ako rychlo to ide pre koho, ked vam to nevadi.
Ja sa za svoju vahu dost hanbim (166/92) ale sa mi to splha hore stale ked som v stresoch vtedy zerem...:)
mam aj spomalenu funkciu stitnej zlazy cize prirodzene pomaly metabolizmus tak mi to ide rychlo dole. Jedna kamoska to ma tiez(to s tou stitnou zlazou) a s 90 dnovkou schudla a uz 8 mesiacov si vahu drzi (schudla 16 kg pocas troch mesiacov) tak to je vlastne moj dovod preco som si tu dietu vybrala.
Prajem vam vsetkym krasny vikend
a tesim sa na pondelok..:))

zdendik

cavte bambulky ja sa tiež pridám ale nemám 90-dnovku tak ked ju niekto máte tak mi prosím poslite ...... Kujééém

macaa

ahoj mia.ahojte.môžem sa aj ja k vám pridať?ale ja tiež nie 90 dnovú.nepáči sa mi,že mám dané,ktorý den je aký.ja si dám od 2.3. delenú stravu.a tiež ako lw,by som potrebovala k tomu niekoho,tak dúfam,že vám to tu nebudem narúšať.poradím ak treba aj v 90 dnovej. inak potrebujem dať dole 21kg.teraz mám 71kg/164cm....tak papa.idem do práce.

zuzulik67

ahoj, ja by som sa k tebe pridala, keď vydržíš, tak sa ti to určite podarí, mne by stačilo tal 15 kíl, bola by som veeeľmi spokojná. Keby si chcela, môžme do toho ísť spolu

petaso

ahojte AK CHCETE MAM K TEJTO DIETE NEJAKE RECEPTY A PODOBNE AKO ZACAT A TAK TAK AK CHCETE OZVITE SA NA SOROKACOVA@SLM.SK POSLEM SPATNE. ja som to nevydrzala a zacala som jest opat normalne tak aspon vam budem drzat prsty, nech sa dari a hlavne pevne nervy.... a nezabudat na pravidelny pohyb bez toho to aj tak neide pekny den

veronika2

Ahoj no ja sa rada pridam len by som potrebovala vediet co mam jest ked chcem drzat tu 90 dnovku nemozes mi t oposlat na mail Nika1258@azet.sk dakujeeem

lw

ahoj mia...a musi to byt 90 dnovka? teda ty hej, ale ja som od vcera zacala s HL a tak celkovu zmenu zivotospravy a strasne mi chyba dakto, kto by to prezival so mnou....aspon virtualne :( a ja musim zhodit aspon 40 kil...a to neprehanam...narocky nepisem dokedy, lebo nemam tucha, kedy sa mi to podari...proste schudnut...a nepribrat