90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

pampeliska

mia dakujem uz to mam:-) Ja som dnes mala tie kuracie prsia a zeleninku,ale mam taku chut si nieco dat, ze az, ale to by bola hamba hned prvy den zhresit, musim sa drzat, juj, najhorsie ze dnes som cely den doma a uz len na dobroty myslim:-) VAzenie moze byt raz za tyzden,ale myslim, ze aj to asi aj tak porusim. Mne staci ked uvidim aj ako deka idu dole a budem mat inspiraciu.

binka

tak ja mam 165cm,19 rokov,vaha mi kolise tak od 63-65 podla toho kedy sa vazim,dnes rano som mala 63,5.. ale este pred polrokom som mala 54:(..takze moj ciel je zatial 55kg ale ciel dokedy si nedavam,aj keby to bolo do konca maja,bola by som rada:) a vazenie by som navrhla raz za tyzden,ja sa moc casto nevazim lebo sa bojim toho co tam uvidim:D

pampeliska

mia mne to neprislo-( Posielala si to na ten opraveny mailik? Inak ja mam 23, 166 cm a 73,8 kg, moj ciel je tak 58, ale ak sa podari 55 budem stastna.

mia

Zuzulik67,
ano pripisem si.

Ako casto by ste sa chceli vazit??
Ja by som navrhovala raz do tyzna alebo raz za dva tyzne.
Navrhujem to preto lebo osobne mam tendencie vazit sa 3 x do dna ked sa tym posadnem a je to na nervy.

mia

Jeeeeeeeeej to je super kolko nas tu pribudlo, naozaj sa tesim.
Ja som si vzala par dni dovolenky aby som sa vedela koncentrovat na dietu, lebo v praci mame blazinec.
Evulka, poslala som ti to.
Mam s toho celeho taky dobry pocit ze to pojde.

zuzulik67

ahojte chudnúce kočky!!! som rada, že sme sa do toho pustili, vidím, že od piatku sa to tu pekne rozrástlo. Mia, budeš robiť prosím ťa nejaké záznamy? Ak áno, tak si ma pripíš: 165 cm, 79 kg, 42 rokov. Tento rok už začínam chudnúť asi dvestoosemdesiaty krát, ale pri takejto podpore to pôjde. čo ste dnes papali? ja ráno dva pomaranče, obed grilované kura s kapustou a večera rovnaká. Držím palce všetkým :)

pampeliska

ja som sice rano yvnechala ovocie, ale dam si kuracie prsia so zeleninkou. ale asi aj trochu slepacej polievky, lebo ja som na polievkach zavisla. snad mozem.

erieri

ahoj mia.Aj ja chcem a potrebujem veľmi schudnúť..tiež by som rada začala s niekym, vie to človeka viac inšpirovať. Už som skúšala chudnúť veľakrát no moc mi to nejde...mám 176 a vážim 71. Rada by som mala 59, čiže potrebujem dať dole 12 kg :o)