90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

businesska

babuliatko, vydrz, daj si radsej sumivy vitamin alebo hroznovy cukor, alebo chod spat alebo pozerat telku..
bolo by skoda, keby si to dnes tak porusila

babuliatko

baby drzim vam prsty nech tento vodovy den prezijete bez najmensich problemnov :) teda ja som dnes este nic nejedla takze tiez mozem zacat ale kedze sa nemozem nicim rozptylit tak razdsej si spravim bielkovinovy den.a vodicka bude o 4 dni

businesska

caute, uz ma presiel hlad. vypila som uz celu 1,5 Tomu neperlivu. Uz som si pripravila aj druhu flasu, dnes dam asi 3 litre :)
A zajtra si spravim nieco chutnucke..mnam mnam..asi zeleninovy salatik s cherry paradajkami, olivkami, cviklou, cinskou kapustou a cottage cheese... mnaaaaam uz sa tesim na zajtra. Len vydrzat dnesok. Uf..

veronika1

ja som si bola kupit tu rajec salvia a pijem tu...vodu nepijem vobec nechuti mi,inak pijem trosilinku sirupu s vodu.poobede ked dam maleho spat idem do mesta,tak sa tesim ze mi aspon trocha ubehne cas a zajtra sa tesim na masko,alebo si dam vajicka,este som ich nemala pri tejto diete.

veronika1

ale ved to je iba raz za mesiac,to nikomu neublizi..iba prospeje,ja odkedy drzim dietu som spokojna aj s pletou,uplne sa mi zlepsila,mam kila dole a citim sa lepsie,nehladujem a urcite sa mi zmensil ajj zaludok tak budem aj menej jedavat

lienulka

Ja som zatial neni hladná, lebo sa stále nalievam čajom, pretože som chorá. Takže mi našťastie ani veľmi jesť nechutí. Ja si myslím, že sa to dá vydržať. Pomyslite na tie chúdiatka niekde v Afrike, keď tam naozaj nemajú čo jesť a existujú...
Napíšte ako sa vám dnes darí, čo pijete a koľko...

orchidea18

mne sa bolesti hlavy stávali skor ked som nic nejedla, a potom som od hladu nieco zjedla a aj som vracala, ak drzís vodný den mozno by si si mala dat aspon drobnost ráno a vecer, aby sa ti vyrovnala hladina cukru

ivča

ahojte baby, ja síce často neprispievam ale držím diétu s vami od 2.1.2009 a držím sa lebo som zhrešila len raz na oslave narodenín a aj to som sa dosť ovládala. Aj ja mám dnes vodný deň a mám od rána strašnú migrénu a teraz neviem či od hladu, lebo ten nepociťujem alebo od tohto hnusného počasia. Ja som už diétu držala presne pred dvoma rokmi, takže m to ide teraz pomalšie ale ide to a ja som spokojná.