90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

slnko..nestra+..aspoň sa o to pokúsime..ja vo švrtok určite:-)) nezvládnem to len vtedy, keď bude v práci stres..a keď sa dovtedy postavím na váhu a bude to príliš ozitívne..:-)

veronika1

aj ja vydrzim a zajtra si dam kuracie maso upecene na panvici s celozrnnou buchtickou a zeleninkou,mnam uz sa tesim

veronika

caute, ja som sa rozhodla ze to dnes vydrzim!
na zajtra sa tesim, spravim si hovadzi gulas, tak dufam ze sa mi podari :)

chcem sa spytat, stavu z masa (bez masa) mozem pouzit napr aj na skrobovy den?

adriana

..babuliatko..v pondelok držím palce..ja už to mám dávnejšie za sebou:-)) ale vodný deň mám bud týždeň vo štvrtok a slnko331 v piatok..môžeš aj s nami:-))

babuliatko

veronika1 to nie je kvoli tomu, ze by som to nevydrzala ale musim sa dnes cely den ucit a ucim sa od rada a nemozem ist nikam vies ziadne rozptylenie ani nic.a moje telo potrebuje bielkoviny :DDDD som sa bavila o tom s jednou babou ze nic sa nestane ked si to posuniem o 4 alebo o 8 dni, ze plno bab drzalo tuto dietu aj bez vodoveho dna a schudli.ja si ju dam 3.2.vies ja xodim spat okolo 2 a to by bolo tazke pre mna kedze v pondelok je den D :(