90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

maria0371

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

martina.kovac

Kočky, ja začínam až dnes podľa -odkaz odstránený- prosím je tu nejaká dobrá duša, ktorá má širší jedálníček už? :-) Budem rada!

Majka22LM

Ahojte, mozem sa spytat, prosim vas, viete mi niekto preposlat na mailik stravovaci planik 90dnovej diety? ak to niekto ma...alebo mi treba kupit len tu knizku? sla by som do toho....dakujeem

poklopko

no co zeny??? dlho ste tu nepisali.. ako ste dopadli?? pochudli ste??

a inak mam 19r 3.2.2011 165cm 82kg
dnes: 28.2. 2011 76kg...

zajtra den 27 UH citim sa stastna ked mi vsetci vravia ze to na mne riadne vidno... :)

poklopko

no co zeny??? dlho ste tu nepisali.. ako ste dopadli?? pochudli ste??

a inak mam 19r 3.2.2011 165cm 82kg
dnes: 28.2. 2011 76kg...

zajtra den 27 UH citim sa stastna ked mi vsetci vravia ze to na mne riadne vidno... :)

Silvinkaaa

ahojte nemohli by ste mi niekto poslat tu 90 dnovu dietu na e-mail Sisulqa111@azet.sk velmi pekne prosim neviem to nikde zohnat