90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

babuliatko

halooooo halooooo este aj ja som tu.som zacala 2.1.2009 len som nemala vodovy den kvoli mojim statniciam a zajtra si ho davam kedze dnes mam vitaminovy.sme mali dnes statnice noooo som trosku toto pojedla xlebicky ale nie vela trosku a trosku vinka ved si zasluzim.z ucitelskej psychologie mam vyborne a z ucitelskej pedagogiky mam velmi dobre.teeeesimmm a tessim ked sa konecne odmeram :)

lienulka

ja som bola tiež prekvapená, keď po dlhoočakávanom vodnom dni, sem napísalo svoje štatistiky len málo z nás. Ale ja sa tiež nevzdávam, dala som dolu síce len 3 kg, ale ja viem, že som porušovala, ale keď 3 kg za mesiac...možno 9 kg za 3 mesiace, to by bol tiež dobrý výsledok. ale teraz tu predvami slubujem, že už porušovať nebudem. - nebude už dôvod na to...žiadna oslava,žiaden ples, nie je v dosahu - až od apríla.
ale baví ma takto sa stravovať...

veronika1

venere normalne si daj vyhladat do google 90 dnova rozlisovacia dieta a dam je vselico pisane..co mas na obed musis to iste aj na vecru len o polku menej,v bielkov.den a skrobovy mozes k obedu krajec celozrnneho chleba alebo buchticku,na veceru uz bez chleba.jogurt mozes v bielkovin.den napr,s musli,daj si 2 jogurty na veceru len jeden.a vo vit.den mozes aj zeleninu,uvarenu udusenu zapecenu hocijaku aj oriesky a jadierka samozrejme nesolene,a este aj dzus a susene ovocie

venere

ahojte babenky..uz dlhsiu dobu vas sledujem a kedze vam to tak pekne ide:)rozhodla som sa aj ja zacat,ale mam par otazok:
-kedy mozem jest jogurt?
-musim mat na veceru to iste co na obed?napr.ak by som si dala v bielkovinovy den namiesto rybky vecer ten jogurt?
-vo vitaminovy den sa moze aj zelenina?
-kedy smiem pecivo?
-neviete mi odporucit nejaku stranku s blizsimi inf?chcem si kupit knihu,ale momentalne nemam moznost

sony400

ahojte baby, ako vam to ide? Ja som zacala az 19.2. a ide to pomaly dole, ale uz mi dochadzaju napady na recepty. Dnes mam uhlohydratovy den a nemam sajnu co budem jest. Ozaj chcela som sa opytat je nutne aby som pila ten vyvar a jedla tu kokoladu, lebo dnes je to 15. den a ani raz som si to nedala.

adriana

..ja som začala až 8.1...a sľúbila som si, že sa odvážim až po vodnom dni, čo bude vo štvrtok..či vydržím, neviem, ale pokúsim sa:-)) potom sa odvážim aj odmerám:-)) pred týždňom to bolo dolu poriadne 4kg:-))

adriana

..ja som začala až 8.1...a sľúbila som si, že sa odvážim až po vodnom dni, čo bude vo štvrtok..či vydržím, neviem, ale pokúsim sa:-)) potom sa odvážim aj odmerám:-)) pred týždňom to bolo dolu poriadne 4kg:-))

slnko331

cooldjka,
zacala som 9.1.2009 a mam dolu 4 kg a z pasa -8 cm. Zacinala som 165/65 a teraz 61. Vodny den asi vynecham, alebo zamenim za ovocny.

cooldjka

nechcete mi povedat,ze z 20tich dievcat sme tu zostali 4? :( to je smutne..a pritom su tie vysledky diety tak krasne a rukolapne...viditelne... :( skoda no,ja sa to budem snazit dotiahnut az dokonca.
inak dneska som mala na obed hrachovy privarok,to bola taka dobrotaaa :o)

babuliatko

superrr vysledky bahozelaaaaam vam ste sikulky uz nex ja mam vodu :) a nex sa mam cim xvalit ako vy :) no uvidime ci to aj dalej pojde takto.ja som zacala brat zase HAK dufam, ze to nebude mat nejake nasledky :(