90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

babuliatko

haluz...nie korenie nevadi a kukuricu mozes len v tento den
lienulka...no lebo ja neznasam ked su mi rifle velke na stehnach a na zadku vyzeram v nix ako nejaky smatlos alebo tak, no mne normalne zachutil ten hannasaki asi preto, ze som si ho zacala robit do politroveho hrnceka a pijem a pijem az pokial nevidim ten sajrajt na spodku:)tak vypijem 2 az 3 litre za den.

haluz 22

Caute baby cem sa vas nieco opytat:dnes mam skrobovy den.docitala som sa ze mozem jest ryzu.tak som si uvarila jedno vrecko pridala konzervu kukurice nkrajala kustik cesnaku a ako korenie som pouzila kari.lenze som ho dala trocha vela.nemalo by to vadit ze?za skoru odpoved dakujem

lienulka

babuliatko prečo musíš nosiť len sukne?ja sukne vôbec nenosím - ani cez leto. Ale toto leto musím viac zoženštiet asi. aj nejaké kg budú dolu,tak možno aj sukňu nejakú pôjdem kúpiť.
Ja som mala na obed brokolicu. Troška som ju povarila, potom som ju dala do zapekacej misy s troškou olivového oleja, posypala orintálnym korením a korením na gril. zeleninu. --- mňam papinka. Večer si nastrúham mrkvu s jabĺčkom a polejem citrónom.
Baby ešte pijete ten čaj Hanasaki? a pravidelne?

babuliatko

rozmyslam ze pojdem vecer vonku.bude skusa odvahy hehe :D jooj mne su uz teraz rifle volne a to ma stve musim nosit sukne :D na tyx to tak nevidno

veronika1

babuliatko ja som to zvladla a este aj sme boli do 1:30 v bare ale tam som si musela dat caje dva lebo uz ma troska chytali krce a jednu vineu,ta mi dost pomohla.ked som zaspala maly ma o 5 rano zobudil ze chce mlieko a to uz som bola fakt hladna a dal som si pomaranc dokym dopil mlieko a potom sa mi fajnovo zaspalo ved ked od 4 hod.rannej mozme jest ovocie tak som mohla.ale po tom vodnom dni tie kila tak padli ze su mi vsetky gate volne...aka parada.akurat si peciem jablka s dzemom a skoricou

babuliatko

dakujem lienulka...no mgr bude len este diplomovku treba napisat a obhajit :) ja mam dnes ten vodovy den.musim niekam vypadnut,lenze vonku je taka kosa ze sa mi nexce :(

businesska

ahojte kocky,

ja som dnes mala na ranajky ovocie, neskor si dam Kubika, na obed cviklu, poobede asi nejake jablcko a vecer asi paradajky...taky mam plan aspon.
Po vodnom dni sa citim uplne skvele, som na seba hrda, ze som to zvladla. Aj na vas vsetky som hrda :)

cooldjka

ja na dneska chystam dusenu mrazenu zeleninku,uvidime,ako to bude chutit...
teda to si ma pekne inspirovala s tym makom,to mi ani nenapadlo daco take :)

zajtra som sa rozhodla,ze si urobim mliecny den,pretoze som velmi davno nemala mlieko-uz vyse mesiaca. Nic mi ale take nenapada,tak si asi urobim na obed ryzovu kasu,ale neochutenu s cukrom a na veceru krupicovu kasu,tiez bez cukru. posypem len skoricou. Neviem,ci sa to takto moze,ale uz to cert ber, potrebujem mliecko :) tak raz za mesiac hadam mozem :)

lienulka

babuliatko - srdečne gratulujem k štátniciam. Čo z teba teraz bude? Už aby som aj ja mala po nich - až v máji.

Dnes som papala aj na obed aj na večeru cestovinu s makom. Také sedliacke jedlo, ale nejak som si to oblúbila. Na zajtra som sa už bola zásobiť v Tesku ovocím a brokolicou. Celkom sa teším. Hádam zas pôjdu nejaké dkg dolu.
Čo budete papat vy?

cooldjka

sony:
podla mna,ak nechces schudnut vela,ale len upravit vahu, vyvary nemusis.ani ja som este ani raz nemala...

lienulka:
tiez som porusovala a presne mi zisli 3kg dole :D aj to potesi.ale co je hlavne,ide o cm,nie o kg :o)

podla mna su sosovicove a hrachove privarky uplne super...v kominacii s cerstvym celozrnnym chrumkavym pecivom...tsss...delikatesa :o)