ranajky ano/nie?

Marila

Aha, tak akože až tak dozadu som nešla, to som si nečítala. No tak to by tiež malo záležať na tom, kedy to komu chutí. Ja som napríklad niekedy hladná hneď ráno keď sa zobudím a niekedy mi stačí sa najesť aj dve hodiny po tom čo vstanem. Som si všimla, že to dosť závisí aj do toho kedy a čo jem večer

danena

Pre niekoho je jedlo, raňajkovanie a celkovo stratovanie celá veda, to sa nesmieš čudovať :) Ono by sa to nemalo preháňať ale keď to niekoho zaujíma tak prečo to nemohol riešiť? To už nie je tvoja vec :)

imeta

my sme skôr riešili to kedy je najlepšie s ráno naraňajkovať, či hneď ráno alebo až neskôr keď sa človek trošku preberie vieš :) už čo každý papá, to je jasné, že je jeho vec ale tak preberali sme aj tú časovú stránku a tak

Marila

Baby ja neviem čo to tu tak riešite. Veď nech si každý dá čo mu chutí, niekto ráno potrebuje poriadne raňajky čo ho zasýtia aj na pol dňa, niekto zase lahké jedlo aby mu nebolo hneď od rána ťažko, treba to ale akceptovať

imeta

mne sa to teda nezdá. lebo aj keď si ju urobíš ráno a necháš ju stáť dlhšie tak ti zostane taká strašne tvrdá a už to vôbec nejde jesť, proste stvrdne a nedá sa už ani umyť z tej misky poriadne, treba to nechať odmočiť takže si nechcem ani predstaviť aké to musí byť keď ju necháš stáť celú noc a napríklad ešte aj v chladničke

danena

Tak ale pozor to už máš niečo úplne iné keď si tam pridáš aj ovocie, oriešky napríklad a podobné veci. Už to nie je čistá kaša, ja som jedávala len takú. A normálne raňajky sú podľa mňa nejaké chleby so zeleninou, nejaké obložené a tak, z toho sa najem asi najviac

Darla111

@danena tak ono je to aj o cloveku, ze ako je zvyknuty ranajkovat a aky ma velky zaludok. Vies ono tie kase same o sebe niesu nejak chutne a tiez ma nezasytia ale ked si ich dam s nejakym ovocim alebo si do toho nahadzem susienky, v pohode mi to staci. Co je podla teba normalne jedlo na ranajky?

danena

My chceš povedať, že to ti ráno stačia takéto kaše kadejaké? Par krát som to skúšala ale bola som za chvíľu zasa hladná a to som skúšala, lebo ma ešte kolegyňa presviedčala, že ona to jedáva, aby až do obeda nebola hladná. Som to potom nechala tak a radšej sa najem niečoho normálneho

Darla111

@imeta Tak to neviem, ci to je na tych krabiciach napisane. Popravde, krabice casto necitam, ked tak obcas iba ocami prebehnem zlozenie :D :D Ono ked tu kasu vecer pripravis trosku riedsiu tak nebude ako beton. teda aspon mne to tak chuti :)