ranajky ano/nie?

janulin013

Teraz momentálne nič :/ Len si kávu ráno dám a zapijem to vodu. Potom jem až tak okolo 11 kedy idem na obed

Dienda

Možno si len dávaš nesprávne sladké ale tak každý sme iný. Ak vieš, že ti robí ráno zle tak to nejedz. Čo jedávaš teraz na raňajky?

janulin013

Ja si nejako neviem nájsť to pravé pre mňa na raňajky :( Sladké nemôžem vôbec z toho ma strašne bolí brucho

Dienda

Tak ja mám možnosť ale aj tak mám rada keď sa môžem ráno dobre najesť aj keď to nemusí byť veľa ale aby to bolo také sýtejšie :)

imeta

tak super :) viem, že nie každému takéto raňajky sadnú ale podľa mňa je to dosť sýte, že keď napríklad nemáš možnosť v práci mať nejakú desiatu lebo nemáte prestávku na to tak je fajn sa ráno dobre najesť :)

Dienda

Veď som aj vyskúšala :) Ten kurací mi chutí asi najviac a nie je mi vôbec ťažký na žalúdok takže si teraz dávam ten. Ďakujem za radu

Dienda

Môj žalúdok by asi porazilo keby si hneď zrána hodím takto niečo cesnakové, to si môžem dovoliť len tak raz za mesiac na víkend lebo potom mi býva hrozne zle :D

sunnyball13

...zaujímavá téma....pre každého to môže byť zrejme iné....ja som vyskúšal všeličo....nejesť..prvé jedlo na obed.... jesť len ovocie....jesť každé ráno ovsené vločky....teraz som sa vrátil...k tradičnejším raňajkám...ale cca o 9tej.,,,,celozr.rožky, vajce, syr, cibuľa,mex.nátierka,cesnak...a už sa v lete teším na čerstvú zeleninu...