ranajky ano/nie?

danena

Neviem potom či by sa ty nemala na celé raňajky vykašlať keď ti to príde dlho. To je pre teba taký problém vstať o tých 15 minút skôr aby si si to teda mohla nachystať podľa tvojich predstáv?

imeta

tak vieš ja zakaždým keď si takto robím nejaké chleby tak si to všetko pekne nachystám aby to aj nejako vyzeralo. si proste natriem chleba, dám si to na to zeleninku, nejaký syr alebo čo, proste mi to zaberie aj nejakých 15 minút, ja si to nerada len tak nahádžem na tanier

danena

To by si potom asi nemala raňajkovať vôbec nič ak ti toto ešte príde ako zdĺhavé, že na to nemáš čas :D Veď to máš za pár minút a zjedené tak isto :D Si potom už len nejaké tie nápoje alebo čo, nič rýchlejšie nepoznám. Ja proste ráno vstanem, idem na toaletu, idem si vyčistiť zuby, rovno si idem natrieť chleba, kupujeme krájaný takže ho len vytiahne zo sáčka, natriem nejakou paštétou napríklad bôčikovou, teraz najčastejšie kupujem tú novofruct lebo majú aj bez éčkovú, nakrájam si k tomu jednu rajčinu a to mi zaberie dokopy možno tri minúty aj s tým, že si umyjem ten nôž :D

mariama254

To nemyslis vazne prosim ta :D Co rychlejsie by si uz chcela ako si namazat chleba niecim a k tomu si napriklad nakrajat rajcinu? Ved to mas hovotove do dvoch minut

imeta

aha no nad tým som pravdu povediac vôbec nepremýšľala. to je podľa mňa aj také dosť zdržujúce si ráno takto chystať chleby s nejakými nátierkami, ešte zeleninu k tomu chystať a tak

danena

Mne to nejako žalúdok nezaťažuje, ani neviem prečo by malo. Veď je to obyčajná nátierka, skôr tie domáce ako rybacia a podobne mi prídu ťažké na žalúdok. To si spravíme fakt len málokedy

Marila

Keď ti to chutí a potrebuješ niečo také sýtejšie na ráno tak prečo nie? Si hneď ráno spravíš chuť. Niekto má zase radšej také neutrálnejšie jedlo ale vravím, to je úplne individuálne

danena

Nie, skôr som myslela také ako paštéty a podobné veci :) Tam nemáš ani cibuľu takže sa nemusím báť, že by potom celý deň všetci vedeli čo som raňajkovala

imeta

jaj myslíš také ako bryndzovú, rybaciu a takéto? to ja práve moc nemusím, si myslím, že to je na ráno také dosť ťažké :/ tam ide do väčšiny cibuľa a to by som si už zuby nedočistila aby to nebolo cítiť

danena

Ja neviem, osobne mám rada napríklad aj kadejaké pomázanky na raňajky. Keď to človek obmieňa tak sa mu to ani nezunuje a zakaždým sa to dá kombinovať aj s nejakou zeleninou, to je pre mňa také ideálne, že to nie je proste stereotyp