ranajky ano/nie?

Eliona

To máš teraz akože na raňajky každý deň to isté, každý deň proste chleba s paštétou a k tomu zeleninu? Nelezie ti to hore krkom?

imeta

pekne som sa na to naučila :) alebo sa teda snažím, pár krát sa mi nechce vstať keď idem moc neskoro spať. ale snažím sa pekne si privstať, nachystať si chleba, ten si kupujem krájaný teraz, dám si na to novofrutacku paštéku, nakrájam si zeleninku a v kľude zjem :) a nie som hladná do obeda

mariama254

imeta tak ty si si uz na to teda zvykla, ze si chystas rano, ze si trosku privstanes alebo si sa vratila k tomu svojmu rezimu a len rychlo hadzes? Lebo si sa odvtedy neozvala

Eliona

Práveže by som to aj menila ale čítala som, že práve je lepšie pre telo keď si navykne na nejakú stravu ráno, že napríklad ten jogurt a je okay potom obmieňať príchute ale nemeniť to napríklad na cereálie s mliekom. Len preto som sa pýtala, že či nevie či je na tom niečo pravdy

mariama254

To by snad mala vediet ty nie? Ak ti chuti kazdy den to iste tak to nemen ale vela ludom to zacne po dlhsej dobe liest hore krkom ked jedia to iste tak to musia menit :)

Eliona

Chcela by som sa vás spýtať, jedávate na raňajky každý deň to isté? Napríklad, že každé ráno cereálie alebo jogurt? Alebo to meníte? Čo je lepšie?

imeta

veď nie, už som si aj také kúpila teraz v nedeľu a dnes som si prvý krát spravila také raňajky a aj keď bolo trocha ťažšie vstať skôr tak som sa aspoň dobre najedla a asi prvý krát som vydržala až do obeda tak, že som nebola hladná :D

mariama254

To je dost zvlastne, to uz mi pride ako nejaka porucha. To sa radsej rano nenajes ako by to malo vyzera na tanieri skaredo? Fu tak to uz fakt neviem co ti na to povedat. Podla mna je dolezitejsie aby si sa poriadne najedla aby si mala nejaku energiu v praci a vydrzala do obeda ako to ci to bude rajcina presne symetricky nakrajana alebo co