ranajky ano/nie?

aliara

Tak predsa len si si tie vybrala? Daj potom vediet ako chutili, u nas sa celkom chytili :) A striedaj to teda pekne nech to mas pestre a tak ako ti bude chutit :) Nemas za co

Eliona

Ďakujem, už som si to vyriešila :) Budem si dávať aj sladké a vyskúšam nejaké nátierky tie bezéčkové novofruct asi, to mi príde také v pohode na raňajky a budem to nejako striedať :) Ďakujem inak všetkým za pomoc a rady

Tomas12345

Eliona :

Na ranajky nejaky ten rožok/chleba s maslom/nátierkou a k tomu šunka, salám, syr. Potom si môžeš dať i nejaky ten jogurt.

Eliona

To áno, to je taká samozrejmosť pre mňa, že si dám ráno kávu ale to viem, takže preto som rozoberala skôr čo jesť :)

Eliona

Fakt? Doteraz som si nevšimla, že by mi niečo nechutilo ráno, chute mávam to je pravda, niekedy chcem sladké a niekedy slané ale že by som ráno nevedela niečo zjesť, to sa mi nestalo. Je to pre mňa novinka, že to takto niekto má

imeta

mne napríklad nechutí ráno všetko, iba špecifické chute ale na to musíš najprv prísť čo ti ráno ide dole krkom najlepšie :) takže vyskúšaj najprv všetko a uvidíš. keď prídeš na to čo ti chutí tak papaj to a netráp sa tým čo ti nechutí len preto aby si mala každý deň niečo iné

aliara

Normalne :) Zacni teda tym kedy chces jest, ci si hned rano hladna, ako ano tak sa najedz pred tym ako ides do prace. Vstan kvoli tomu o 15 minut skor, to ti uplne staci a uz vecer si rozmysli co budes ranajkovat aby si rano pred chladnickou zbytocne nestracala cas :) Ja si dam napriklad tiez chleba, niekedy len so syrom, niekedy si tam hodim aj sunku, sem tam si tam dam pastetu, suhlasim s tym, ze tie novofruct su vazne dobre takze niektoru od nich, niekedy si dam s dzemom, proste cokolvek ale premysli si to uz vecer