Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

anka, možno neuveríš, ale chápem Ťa!!!! A tiež nad tým premýšľam každý deň, ísť sa znovu liečiť, a teraz do toho vložiť všetko! Lenže kam? Už som bola v Ba, aj v Pezinku, na Slovensku už nič iné nie je:-( A anka, na liečenie nechodia len vychrtlé baby, to si zapamätaj! Keď som išla na liečenie 1x, tiež som si to myslela, hanbila som sa tam ísť, než som nastúpila, snažila som sa čo najmenej nejesť, ale bola to chyba a zbytočné!!! Vždy tam bolo snáď len jedno dievča pod 50kg, ináč tam boli dievčatá nad 50, 60, 70,80 aj 115kg! Nejde o to, koľko máš kilo, ale ako sa cítiš! Ak cítiš, že by si liečenie potrebovala, choď tam, ničoho sa neboj..Kedy máš termín u psychologičky? Nemohla by si jej zavolať, či by si nemohla prísť skôr, že Ti nie je dobre?

iris

moja,ja som to mala z nejakeho virusu.zmeraj si teplotu,aku mas.mozno to je,tie priznaky,z niecoho co si nachytala.to by bolo lepsie ako z psychiky.depresiu,tak to je uz civilizacna choroba :((
mishi,tak ja neviem,ci si ten test robit alebo nie :(( moja,dnes sa tak sanazis a taky vysledok? potom si ho urobis este raz,ked budes par dni pracovat, anO? uvidime,co sa zlepsi.nezabudnime na to!!

anka

mishi,zle mi je,mozno mi neveris,ale ja by som najradsej isla dakde na psychiatriu,ale na to som prilis tucna,ale hrozne by som to potrebovala.iriska a ja neviem z coho to je,proste hrozne zima,ale som spotena a hrozne depresie

thesiamee

Leilei: strasne rada pridem. este som nebola na ziadnej skupinke(len na klube abstinujucich od nelatkovych zavislosti. mam nieco mat priniest vediet? alebo staci ze ahoj, ja som prisla:)

misha

Minnetka, ok. Aj ty sa kľudne ozvi, ak budeš potrebovať, chcieť- Misenka85@atlas.sk. Budem rada. Opatruj sa!!!!