Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

thesiamee

ja nepotrebujem sebe (ja mam v banskej bystzrici kde som sa liecila a este psychiatra v bratilsave) ale spolu so sestrou sme sa rozhodli dostat mamu z anorexie. a ked ju prehovorim (ona nechce) aby niekam isla a este to bude aj krava tak ju uz niakm nedostanem...

misha

iriska, ty nie si vôbec hlupučká, kde chodíš na také keci?:-) Si úžasná osôbka, inteligentná, tak sa sama nezhadzuj, dobre? A teším sa na mailík, určite odpíšem, a môj bude asi tiež dlhý:-) Tak pá a opatruj sa!
anka,
v Ba som bola 2mes. a 3dni, v Pezinku tiež 2mes., a teraz na začiatku leta týždeň, podpísala som reverz..

iris

mishi,ani nevies,kolko si ma potesila.zeby som nebola az taka hlupucka?? hned som trochu spokojnejsia so sebou. diiky. ti vecer napisem dllllhy mail ;)))
teraz idem
:)) PA a drzkajte sa!!!

misha

anka, do Ba som išla s 56kg, mám 170cm! A ešte som tam schudla na 54! Do Pezinku som išla s dosť veľkou podváhou..A o priberaní neviem, väčšina dievčat tam schudne pravidelnou stravou..

thesiamee

anka: psychologicka je profesionalny spovednik. u nej si mozes byt ista ze ta pochopi a nikomu nic neprezradi, pre nou nemas byt hrdina... inak tam chodis zbytocne. tak skus zavriet oci ako by tam nebola a hovor sama sebe nahlas a bude to vonku...