Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

melissa86

a ja dnes: R jogurt
O ryba so zeleninou a jogurtovy dresing
V spenat s 2 vajickami
este ma caka pomaranc AVINKA

anallou

cez sviatky som pribrala a potrebujem čonajskorej schudnuť .. čitala som, že žaludok sa naplní ak zjem navlhčenu vatu.. potrebujem dat dole tak 5kg za tyžden dufam sa podarí len som sa chcela spýtať že či sa ta vata normalne stravi?

ZuzanaJ

Po Pezinku som pribrala lebo som sa rozjedla ale uz dlho si drzim tuto vahu, bez zvracania, bez laxativ, a to zjem aleluja sladkeho i salam

melissa86

zuju a nemala si vahu tak pred 5 rokmi 80kg? tak sa mi aspon zda,co si pisala.to si tak schudla na 64?tak to je skvele.avinka

zuju

mam 35 rokov 180 cm a zhruba 64 kil neviem vahy mi ukazuju kazda inak ale od tych 62- 65 rano nalacno, lebo vtedy je vaha najpravdivejsia a v Pezinku som bola presne pred siestimi rokmi, ked som tam dosla s vahou 63,75 kil, moj jedlanicek vyzeral priblizne takto jogurt, ovocie, zelenina, nejaka vyziva, vsetko co v najmensom tuku a ked som dostala zachvat zozrala som co prislo, Vracala som pravidelne, vsetko co som mla zjest a nechcela skoncilo vyliatim do zachodu, vyhodili ma vtedy z roboty a ja som sla do Pezinka, Prve dni som sa jedla bala, strierala som tuk z masa, nemohla zjest nic naviac, ale zrazu som si uvedomila ze musim, ze chcem, nikto ma tam neutil, nikto ma tam nepresviedcal, dnes si spominam ako som nechapala ze som zjedla nejaky keks a nepocitala kolko ma kalorii, revala som po kazdom jedle vnutrone, jedla som ale nervozne a stae som sa nejako kontrolovala ci nepriberiem, Vaha mi ale nikdy v Pezinku neukazala viac. Nastolila som pravidelny rezim v jedle bez ohladu na kalorie jedla.

Dnes po siestich rokoch sicem nie som z toho von, najdu sa problemy, ale jem vsetko nezvraciam, viem co mi skodi ktore jedla mi vyvolaju zachvat... Hoci nie vzdy sa dari uspiet a sem tam si poviem som tucna, na co moji priatelia zagulaju ocami. Som rada ze som Pezinko prezila celych 12 tyzdnov. Nejde tam o to co tam je, aky je tam rezim tam je dostatocne volny rezim, ide tam o Vas. Ked len presviedcate okolie ze to bude dobre, ale mate nejake vyhovorky ale ja nechcem to a to, tak tam ani nechodte zbytocne zaberiete miesto druhym. Ale ked sa rozhodnete ze to skusite neviem sice aky je tam teraz personal ale viem ze vtedy som kaslala na to, co budem mat v zanamovych harkoch vzdy som sla za lekarom, za skupinou, za sestrou ci napisala do dennika ze mi je tazko ze tomu neverim, ale vzdy som sla dalej.