Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

minnetka, prepáč, musím ísť off, musím ísť do mesta:-( Vôbec sa mi nechce, k tomu tá strašná zima:-(( Bŕŕ:-(...Nech sa Ti darí, a určite zavolaj tej psychologičke!! Neodkladaj to!! Pá, pá.

misha

minnetka, nemôžem tu o tom písať, prepáč prosím:-(
Alti, iriska,
môžete sa mi prosím ozvať na mail? Mala som plnú schránku, preto som nemohla prijať maily:-( Teraz som si ju cez sms zväčšila a všetky maily mi to vymazalo, začína to počítať odznovu!:-( Preto som vám neodpisovala, ak ste niečo poslali:-( A keďže nemám maily, stratili sa mi aj vaše mail. adresy:-(((

minnetka

Ja viem, o tej psychologičke stále uvažujem...o dva týždne mi príde výplata, tak jej asi zavolám a objednám sa...aj tak sa potrebujem niekomu vyrozprávať..Vďaka.
Ako to myslíš, že to nie je zlyhanie?čo je to teda?

misha

minnetka, toto nie je zlyhanie:-(..Ak sa chceš skutočne uzdraviť, choď prosím za odborníkom. Myslím, že do januára by sa Tvoj stav mohol zlepšiť!!!!- s pomocou psychológa!!! Nebuď s tým sama!

minnetka

Mishi, nie, nevzdávaj sa! Musíme vyhrať, rozumieš??!! Už si prešla toľký kus cesty...Ja viem, zlyhania prídu, mňa to čaká tiež, ale Ty si už na ceste za zdravím! Pôjdeme po tej ceste spolu...Ja sa chystám budúci rok s priateľom do zahraničia, už niekedy v januári, tak musím byť zdravá, aby som to tam zvládla...ale bojím sa,či to stihnem, je to už tak blízko...

misha

minnetka, ajoj, moja. Tiež by som Ťa mohla aj dnes inšpirovať:-(( Radšej tu ani nepíšem, aby som nikoho nestiahla dnu..všetko je preč:-(

minnetka

Mishi, mňa veľmi inšpiroval Tvoj boj, vtedy som si povedala,že aj ja to dokážem...ale potom som sem chodila menej,učila som sa na skúšku,a nejako sa mi to vymklo z rúk...Chcem mať zasa to odhodlanie bojovať...

avinka

sunshine,ano aj ja som velmi rada,ze existuje tato stranka.dovtedy som si myslela,ze som v tom uplne sama.. a nikto ma nechape,ale ten kto take nieco neprezil,tazko pochopi,co clovek vo vnutri preziva.. to jedlo ma pre mna uplne iny vyznam ako kedysi.. ale som rada,ze som nespadla do bulimie,aj ked som po hladovkach mala zracie obdobia,kedy som sa nedokazala vobec ovladat a myslela som ,ze mi praskne zaludok,ale vracat som nedokazala. drzim palce aj ja tebe,drz sa tam za morom:) a hezky den all:-)