Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

anka

thesiamee,ale myslis tu v Ba,na Mickiewicovej,lebo ja som bola tam.Ale mozno by som mohla ist na take normalne oddelenie,lebo mam depresie a nepotrebujem tolko jest,a tam by to bol dost problem,co si o tom myslis?

misha

thesiamee, ty sa máš, že si priamo z Ba, a že môžeš chodiť pravidelne na tie skupiny...ja vám to tak závidím...

iris

pockam,kym ho urobia ostatni na dep..a potom uvidim,ako dopadnu.mishi,ty moje zlato.si dnes tak pozitivna a tak by som ti najradsej uz natrvalo odratala z toho vysledku aspon 20!! :)))) potesila by som ta,ze?velmi rada,ale nie som kuzelnik :((
anka,moze tam ist aj modelka ak ma problem vo svojej hlavicke v pohlade na seba atd.

misha

anka, keď som bola v Ba- so thesiamee:-), boli tam aj s anorexiou, to je pravda, ale nikdy som sa nestretla na liečení s vychrtlými dievčatami...Keď som bola v Pezinku, mala som jediná anorexiu, jediná cez 40kg..A thesiamee má pravdu! Chodí sa tam v teplákoch a svetríku- cez zimu, takže Ti to môže byť jedno!
A myslím si, že je chyba nepovedať psychol., že sa cítiš zle! Načo to robíš? Pomôže Ti to, keď to budeš tajiť? Tak načo k nej teda chodíš?

anka

mishi,so mnou tam boli dost chude,aspon tie co mali anorexiu:-(a ku psychologicke pojdem az na buduci tyzden,ale ja sa tam vzdy tvarim,ze uz je to lepsie,vies ja ju nechcem sklamat:-(

misha

anka, ja mám teraz tiež depky z ničoho nič..nerozumiem tomu:-(
iriska,
dobre, testík si potom zopakujem..a prečítala som si mailík, určite odpíšem..A skús si ho urobiť tiež..alebo nechceš?:-(

thesiamee

anka ja ked som isla na psychiatriu tak som mala 63 kilo a dosla tam aj jedna co mala 68. pri vyske 170 cm. ale zle sme tam na tom boli vsetky. je to choroba duse, ktorou tyras telo. a chodis tam cely cas v teplakoch (v zime v svetri) tak tym sa tie rozdiely skryju...

iris

anka,ja som sa tu len tak vtrela,nie som odbornicka, aj ked by som bola rada takou,ktora by vedela liecit so 100% uspechom.
ale napis nam viac,ked nic,tak pisanie a vypovedanie problemu da z teba pol sklucenosti dole.a zmeraj si tu teplotu,prosim ta.
ak si myslis,ze sa mylim,tak si ju zmeraj aj tak,a potom ma pooprav,lebo fakt som tu len taky votrelec neznaly.