Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

thesiamee, nie, tu nikto s PPP nie je:-( A psychologičku v Ba? Pane Bože, veď ich tam je toľko- na nete určite nájdeš!!! A keď nie ty, ja Ti ich pohľadám, aj 50 psychologičiek- len v Ba! Už som ich raz hľadala..
anka,
u psychologičky je zakázané plakať? Ja o tom neviem:-(...ale je pravda, že ja u nej slzy tiež potláčam, ale ona to vždy vidí...

anka

mishi,a ked si tam isla,bola si chuda?Ale prosim napis mi pravdu,aj ked si bola...mne to je jedno,len sa bojim tam ist,keby to bolo na mne vidiet,tak by to bolo lahsie

iris

...lebo vies,ze na to, aby si bola telesne zdrava musis pribrat a na to,aby si bola aj dusevne vyrovnana a oslobodena od PPP, tak sa musis skamaratit so svojim zdravym telom a mat ho rada.
Pravdivo som to napisala..ja laik??

thesiamee

mne nakoniec pomohli v banskej bystrici. ale pokial viem tak v na kramaroch alebo v ruzinove by mala byt detska psych. lebo na dospelom sa zcvoknes. (a ja som tam bola len tri dni a bola to hroza)

misha

anka, aj ja som tam bola..Na Mick., na detskom- pred rokom. Anka, ale prečo na normálne oddelenie? Veď máš problém s PPP a treba liečiť jedlo, nie len depresie, ktoré sú vlastne aj z jedla! A na normál. odd. by si bola so všetkými diagnózami, ja osobne by som na takom nevydržala..

anka

misha si precitaj,co si napisala,ze sa tvaris...aj ja sa tak tvarim a vzdy sa bojim,aby som sa u tej psychologicky nerozplakala a potom doma mi je do placu

thesiamee

Misha ale mam problem tu zohnat nejaku psychologicku... inak nepoznas niekoho s ppp z vasho okolia? chcelo by sa to chopit iniciativy, aj keby ste boli zo zaciatku iba dve a stretavali sa v kaviarni na mineralke stale lepsie ako nic...

misha

iriska, ja sa vždy tvárim- všade, že som ok, ale vo vnútri...:-(..veď vieš...Neviem prečo, ale v poslednej dobe každého presviedčam, že som už zdravá a...asi je to preto, že som pribrala a hanbím sa za to...:-(