Bolesti chrbtice

romanusaa

emmi7 tiez s nim mam skusenost a je to super :) pokial sa uziva dlhodobejsie, tak vysledky sa dostavia :) uplne v pohode si ho vies kupit v hocijakej lekarni. u mna to bolo tak, ze ked ma zacal boliet chrbat, tak som si ho kupila a uzivam ho pravidelne :)

frajtinka

je to asi nejaka novinka, kedze tiez som nezaznamenala, ze by nieco take existovalo a to uz som teda poskusala kadeco

emmi7

Ahaaa. Tak potom sa dá kúpiť normálne v lekárni? Užívaš ich prosím ťa len keď ťa chrbát bolí alebo nejak pravidelne? Nezaťažuje ti žalúdok?

emmi7

Ahaaa. Tak potom sa dá kúpiť normálne v lekárni? Užívaš ich prosím ťa len keď ťa chrbát bolí alebo nejak pravidelne? Nezaťažuje ti žalúdok?

martinaZV

Sammy ano bola som, lebo som chcela vediet, ze co sa s tym da robit a vidis :) Nakoniec som aj dobre obisla, kedze som vdaka tomu zacala toto uzivat.
Emmi7 to je volnopredajny vyzivovy doplnok :) Tiez som ako ty skusala kadeco, ale teda mne ani zmena matracu nepomohla, no tak reku co sa budem takto trapit :)

emmi7

To sú prosím Vás nejaké tabletky na predpis, alebo sú voľnopredajné? Ja už som vymenila aj kancelársku stoličku, no mávam dosť často problémy s bolesťou chrbtice. Skúšala som si pomôcť s flektorom, no ten mi nejak nezaberá

Sammy

MartinaZV a aj si bola s chrbticou u doktora a on ti o tomto doplnku povedal alebo? Reku ci sa clovek moze sam rozhodnut, ze ho zacne uzivat, alebo by to mal lekar povedat.

martinaZV

Tak ono na kazdeho zabera nieco ine. Niekomu je lepsie ist k doktorovi, nech nieco poradi, iny si zase doma da suche teplo nejake kremy. Podla mna je vsetko fajn, pokial to zabera. Katty32 mne pomohol revitanerv. Je to ovela lepsie, ako to bolo pred tym. Ale pokial si aj ty nieco uz skusala a zabralo, tak super :)

Adela94

Je potrebné pumpovať svaly chrbta, ak neexistujú žiadne kontraindikácie. Ale je lepšie to skontrolovať u lekára

Katty32

No to tu teda je, jedného boli chrbát lebo ho ofúklo, ďalšieho ako som napríklad ja, má už dlhšie problémy. Ako je to riadne nepríjemné a už aj keď človek sedí, tak vlastne nevie ako by si sadol, lebo ho všetko omína.