Bolesti chrbtice

Sammy

Radoslavka podla mna to mas lepsie ako liek, lebo teda stale sa dopovat liekmi od bolesti nie je dobre, a este pokial bolest len potlacaju a neliecia. Naopak ak mas takyto doplnok ktory pri pravidelnom uzivani fakt bolest odstranuje, tak to je fajn :)

radoslavka

zampana vidis, to mi ani nenapadlo, ja reku ze ak to prehreje to bolave miesto a ulavi sa, tak ze je to dobre. a co sa tyka vyzivoveho doplnku, to funguje ako nejaky liek?

zampana

@sammy ano vyzivovy doplnok :) tiez s tym mam skusenost, lebo som skusala kade co, ale kedze aj cvikov som sa na zaciaktu bala, ze aby ma uz uplne neseklo tak toto bola taka lepsia cesta :)
@radoslavka vies co to si myslim, ze nie je riesenie problemu, ale len nejake kratkodobe zmiernenie bolesti.

radoslavka

a skusali ste na bolesti chrbtice aj nejake hrejive naplaste alebo tie take vankusiky? reku hrejivy efekt, to by mohlo pomoct na stuhnuty chrbat ci?

Sammy

Zampana a ty si aj pisala co je na to dobre? Mas nejaku skusenost konkretnu? Lebo neviem ci som prehliadla alebo co :) Ale tak vies ako to byva, niekedy sa hold cloveku nechce hned k lekarovi ale radsej sa to po svojom nejako snazi vyriesit.

zampana

@erikalahka tak ked ma clovek velke bolesti tak jedine k lekarovi potom nech ti povie co a ako :) a hlavne to treba riesit stale a dlhodobo, nie ze ta napriklad na par dni prestane boliet a povies si ze dobre uz sa nic nedeje :)

erikalahka

Ale to na zaciatku, ked ma clovek problemy s chrbticou tak je asi lepsie to kombinovat aj s tabletkami od bolesti ci? Lepsie je si ho davat samostatne?

Sammy

Joj tak to mam pocit ze neustale, alebo teda takto, raz je dobre a raz zle aj podla toho ze ako krivo spim :) Ale to je kapitola uz sama o sebe. Hej, to staci jedna? Lebo pri liekoch by som to pochopila, ale ja ze sa pri doplnku moze viac :)

zampana

@sammy aj ty mas nejake problemy s chrbticou? tak ono mas v pribalovom letaku napisane davkovanie a kolko toho mozes zjest a hlavne co sa tyka vyzivovych doplnkov to tiez netreba zbytocne navysovat, tak jedna tableta a je to ok :)

Sammy

MartinaZV tak super, ono je to asi najlepsie ked uz si sam clovek nevie dat rady, ze teda navstivi odbornika. A ako casto si ho davas, ked pocitujes nejake bolesti, priznaky, alebo uz ked je ti lepsie?