Bolesti chrbtice

erikalahka

Hej jasne, a este clovek ked si na tie dane lieky zvykne tak uz potom co mu bude zaberat. Tak ty potom ak si mala taketo nejake problemy, tak si predpokladam uzivala nieco ine, alebo nejako inak si sa to snazila vyriesit vsak?

kajomija

zampana no lebo som to myslela tak, ze pokial boli od krcnej chrbtice ci by stacila nejaka profesionalna masaz a ked je to dole od krizov tak nejake cviky, ci hovoris ze to je jedno asi. a ty si mala konkretne aky problem co sa bolesti tyka?

zampana

@erikalahka ved jasne to nevravim, ze nie :) ale chapes z dlhodobeho hladiska si davat stale lieky od bolesti tiez nie je ok.
@kajomija tak co sa tyka vaznosti to neviem presne, to by ti ked tak lekar po vysetreni vedel povedat, ide o to ze ta boli tak ci onak. myslim ale ze ak ide bolest od krcnej chrbtice, to ta potom moze aj hlava zacat bolievat, sa to nabaluje.

Katty32

Kajomija tak akože osobne by som tvrdila, že je to jedno, lebo ťa boli tak či tak. Rozdiel môže byť ale v tom, kde tá bolesť začína, kde má príčinu alebo ako by som ti to povedala.

kajomija

a je rozdiel, ci chrbtica zacina boliest od krku alebo od spodu od krizov? co sa tyka ja neviem vaznosti, pripadne postupu riesenia? ako ste to mali vy?

erikalahka

Ved ano ale aspon na zaciatku mi to tak pride ze clovek je rad, ked sa mu od bolesti ulavi tym ze si da tabletku. Ked vies ze doplnok ti zacne zaberat az po ja neviem, niekolkych dnoch.

zampana

@radoslavka tak pred tym ked som skusala lieky, tak ako som napisala, ze to bolo len o potlacani bolesti, to nic neriesi a teda ked si to clovek uvedomi tak na co zbytocne do seba nieco davat :) radsej doplnok ktory realne pomaha.

Edisia

Zampana inak to si všímam aj ja, že veľa ľudí sa snaží tie bolesti skôr potlačiť prípadne zmierniť ale z dlhodobého hľadiska to už potom neriešia ako keby to nedotiahli do konca a pri tom fakt ako málo stačí len niečo pravidelne užívať.