Bolesti chrbtice

4gabriela58

za mna revitanerv strong. tam mas viacero druhov vitaminu B, co zvysuje ucinnost. b-komplex sa neosvedcil ani mne, a to mi hovorili ako to pomaha aj pri kliestoch, ze na teba nelezu, akoze prirodny repelent. no houby.

slivca

mne napriklad na imunitu vobec nezaberal, chcela som nieco ucinne, ale toto mi neprinieslo ziaden vysledok ani pri dlhodobejsom uzivani.

blanika15

to je jasne, ze to proste nesadne uplne kazdemu, tiez som poskusala tisic veci, kym som zistila, co zabera mne. magnezium som uzivala, tiez som nevidela ziadne vysledky, tak s tym som prestala. aj ked tu sumivu tabletu si obcas viem dat, aj ked nie pravidelne. ale to skor tak schuti, ked mam chut na taky sumivy napoj :D iny dovod to nema.

mickainka

u mna zase magnezium nehrozi ani mimo tehotenstva, z toho ma akurat tak prehanalo, aj ked mi to radili uzivat mnohi. toto za mna veru nie.

novierka

Aj tak si myslim ze je to uplne individualne. Najradsej vsetko konzultovat s lekarom, lebo su veci, ktore som ja napriklad v tehotenstve uzivat nemohla a ine zeny uzivali. Magnezium napriklad.

slivca

ved si najdi pribalovy letak, nie je dovod, aby to nemohla tiez uzivat. citala som si o tom viac, hlavne teda, aby mala viac ako 18 rokov, ci predpokladam, ze asi ma :D a tehotna asi tiez nebude.

blanika15

akoze to cvicenie je najlepsia vec, to je jasne, ja som to podporila aj tym, ze som zacala uzivam revitanerv strong, mne to takto poradil aj svagor, lebo sa mu to osvedcilo, tak som si povedala, ze vyskusam. vsak za to clovek nic neda. kupujem tolko zbytocnych veci aj pre seba, tak radsej spravim aspon raz takyto rozumnejsi nakup. :D

slivca

vy to viete aj nejako rozhybat? ked mate bolesti chrbta akoze takmer kazdy den? je to vobec normalne? mam sice sedavu pracu, ale tak pol na pol, som aj v terene. nemyslim si, ze je to tym sedenim., ale tak zase uplne to nevylucujem, nie som odbornik.