Bolesti chrbtice

Domka24

Hedviga, niekedy si človek s bolesťou nevie dať sám rady, ale niekedy ti nedokáže pomôcť ani lekár, len môže dačo odporučiť, ale neznamená, že to na teba reálne aj zaberie.

hedviga1884

ano, ale tak nie je zapal ako zabal. neznamena to, ze clovek automaticky potrebuje. aby mu predpisali antibiotika.

sumienkaaa

ak by to skutocne bolo z toho prievanu, tak si myslim, ze by to bola len jednorazova zalezitost. ale ked sa ti to uz opakuje po niekolkykrat, tak problem bude niekde inde, zrejme daky zapal v tele alebo nieco podobne.

klaksima

ale ved vyluceny uplne nie je ani ten prievan, ale zase nie je to ani jedina moznost. celodenna fyzicka namaha tomu takisto moc neprospieva, tam je vela faktorov, preco sa to zvykne diat.

zuzinata

Sumienka, aj ten moj to maval pravidelne, ale teda myslela som si, ze je to viacmenej kvoli tomu, ze spaval pri otvorenom okne, ale ocividne to s tym vobec nesuvisi.

sumienkaaa

mne velmi vyrazne pomohol Revitanerv Strong. ten uzivam uz od oktobra priblizne a polepsilo sa mi. predtym ma zvyklo aj seknut kedykolvek, uz tieto problemy nemam. ale toto mame asi v rodine, pretoze bezne sa to stavalo aj mojmu ocinovi.

stanislavka

Cviky na bolest chrbtice mi pomahaju ale zistila som ze este lepsie pre mna je ked idem do vyrivky tam kde su take silne prudy a to ti perfektne premasiruje chrbticu a ta horuca voda ti uvolni svalstvo.. ja som nasla take vyrivky maju vo welnese devin www.hoteldevin.sk odporucam :)