Bolesti chrbtice

kajomija

erikalahka inak dakujem ti za tip :) nejako som toho mojho chlapa nakoniec ukecala a bol si ho kupit v lekarni. lebo uz pochopil ze ked ho tak dlho boli tak to len tak neprejde, tak nech si to da do poriadku konecne :)

Edisia

Inak to by si malo asi viac ľudí uvedomiť, že tiež veľa závisí od kvality matracu. Mám akože z mladších čias podobnú skúsenosť, kedy som ráno vstávala dolámaná a nakoniec som prišla na to, že je príliš mäkký že človek do neho len tak zapadne :D

martinaZV

Romanusaa tak to ti potom nemohlo ciastocne suvisiet aj s matracom aky si mala? Lebo ako tiez kedysi ked som spavala na takom maksom, tak som byvala viac nevyspata, tak nekvalitne ako ked je tvrdsi. No a okrem toho akoze mas nejake problemy s chrbticou?

romanusaa

lucydB ani nevrav :D tiez tieto problemy ked som mavala, to bolo najhorsie sa postavit z postele, clovek presne dolamany ako paragraf ako sa hovori :) a teda aj to nejako riesis tieto bolesti/problemy?

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás ako vyzerá liečba zatvrdnutých uzlikov ( trigger points ) , ktoré sa nachádzajú v krčnej oblasti ? Vďaka za odpoveď

LucydB

bolesti chrbtice to je kapitola sama o sebe, mozem aj cvicit, aj sa vystierat a relativne normalne sediet v praci za PC aj tak ma bude ten chrbat boliest, a najhorsie je ked sa zobudim zlomena ked som krivo spala uff :D

marge1987

Katty32 myslis ze kazda nejako zacina s masazami? No co aj viem :) A ako to myslis, ze to treba riesit inak a poriadne? :)

Katty32

Marge1987 vieš čo to je asi že každá to má inak by som povedala. Niekto možno môže skúšať zo začiatku aj masáže aj neviem aké lieky ale v konečnom dôsledku asi prídeš na to, kedy to treba riešiť aj inak a poriadne :)

marge1987

Zienky a to vam na bolest chrbtice nepomohli napriklad masaze, alebo nejake specialne cviky? Ci uz to bolo v takom stadiu, ze ste si mali nasadit lieky?