Bolesti chrbtice

kajomija

stanka292 a ako inak to vies riesit ak nie tabletkou od bolesti? cvicis nejake cviky alebo co tebe osobne zabera na bolest chrbtice?

stanka292

tiez si myslim a navyse to ani peceni velmi nepomaha:) takze uz si takisto dvakrat premyslim, ci automaticky siahnut po tabletke alebo zvazim, ci to neviem vyriesit aj inak.

Van-ness

zakazdym mas iny sposob:) jasne, ze nie je dobre zakazdym, ked ta nieco boli siahnut po tabletke proti bolesti, telo si moze na to navyknut a potom uz bude proste voci analgetikam imunne.

marinka548

tak jasne, ze su ludia, ktori beru dopovanie sa tabletkami ako sport :D ja k nim teda nepatrim, zakazdym hladam proste inu alternativu, pokial sa da a verim, ze toto je takisto jeden z tych pripadov, kedy je mozne riesit veci inak ako analgetikami.

stanka292

Van-ness uplne s tebou suhlasim, ludia do seba pchaju kadeco a zbytocne, lebo si myslia, ze je to ucinne, pritom staci velakrat len doplnit urcite druhy vitaminov, ktore mu chybaju.

Van-ness

No od bolesti zubov asi nezaberie, ale kedze vplyva dobre na nervy vseobecne, tak v prvom rada hlava, chrbtica. Za vyskusanie nic nedas, nakolko je to ozaj taky vyzivovy doplnok, ktory ti nemoze nijakym sposobom uskodit. Vitaminy tiez clovek bezne uziva:)

stanka292

no to je fakt, velakrat si clovek mysli cely den, ze je v pohode a vobec nic mu nie je, ale noci byvaju uplne najhorsie, vtedy to zvykne na cloveka akoby dolahnut.

matka88

a co to je zac, prosim ta? tiez si myslim, ze spanok je proste velmi dolezity, predtym som to tak nevnimala, ale teraz, ked sa nevyspim, tak je to rozhodne poznat. som nevrhla na kazdeho. chrbat ma tiez bolieva, a teda najma v noci, cez den to tak extra nevnimam.

Van-ness

No priznam sa, ze tiez som skusala kadeco na bolesti chrbtice, cviky nevynimajuc, ale ta bolest sa vkuse vracala. Vyskusaj uz spominany Revitanerv Strong, v kombinacii s nejakymi tymi cviceniami je to fajn vec. Ja osobne som teda predtym trpela tymito bolestami aj v noci, fakt som sa budila rano nevyspata. Som rada, ze mam za tym, spanok je proste najviac. :D