Bolesti chrbtice

darrianna

Bolieva vás niekoho chrbát? Tak že len niekedy? Čím to môže byť spôsobené? Ja si myslím, že keby som mala problémy s chrbticou napríklad, tak by to bolelo neustále a nie len takto občasne.

Elizabet22

No vsak prave pre takychto jedincov, ktori nic nepapaju a nelubia, je to mozno fajn brat v takejto forme:) Treba mysliet aj na nich rozhodne :D

zuzinata

Vitamin B aj ja velmi malo, a ten inak nie je menej potrebny ako ostatne, akoby si mozno niekto myslel. Pokial viem, tak zdrojom su najma vajcia alebo orechy a tie ja nejem.

alexaja

hedviga1884 no ja uz som pocula, ze takymto sposobom sa to da dosiahnut, takze by som do toho v pohode sla. ja sice nejake tie vitaminy beriem, ale becko napriklad nie.

hedviga1884

no pocula som, ze na toto je dobry aj Revitanerv Strong. ze proste pri dlhodobejsom uzivani nemas potrebu brat lieky od bolesti, ze sa to jednoducho eliminuje, kedze obsahuje kopec vitaminov. aj som uvazovala, ze ho zacnem brat, ale este som sa k tomu nejak nedostala.

zimka

aj to takto máš kvôli niečomu? či to sa ti len tak upravilo, že už nepotrebuješ brať nič od bolesti či ako?

huckerika

ramicha, najjednoduchsi, ale istotne nie najlepsi. ja neviem, ci su ludia az taki slabi, ze nevedia vydrzat trochu bez tych liekov proti bolesti. treba sa zatat a spravit pre seba nieco ine, toto je ozaj riesenie na chvilu a nie velmi stastne.

machiia

ahjajjaj a ake cviky napriklad cvicievas, nevies poradit?:) hladala som uz nejake aj na internete, ale teda vacsina z nich mi uplne nevyhovovala, resp. sa mi zle cvicili.

ramicha

To je pravda, to cvicenie moze velakrat pomoct:) Len co, ked vacsina ludi je tak nestutocne lenivych, ze to az pekne nie je. A len lieky do seba pchat, to je najjednoduchsi sposob.