Bolesti chrbtice

ramicha

To je pravda, to cvicenie moze velakrat pomoct:) Len co, ked vacsina ludi je tak nestutocne lenivych, ze to az pekne nie je. A len lieky do seba pchat, to je najjednoduchsi sposob.

ahjajjaj

mám občasné bolesti krčnej chrbtice. Kedysi som nemohla ani zdvihnúť ruky nad hlavu, a inak počula kvôli krčnej chrbtici. Mám tam poškodenú platničku. Zle je to u kaderníčky, keď mám vydržať so zaklonenou hlavou. Ale cvičím veľa zdravotných cvičení a držím sa. :-)

hellkazuza

jasne, ze lieky pomahaju len na nejaky cas, ked ucinok pominie, tak sa bolest vrati. mna by ale zaujimalo, ci ma niekto problem konkretne s krcnou chrbticou? ja cvicievam pravidelne, ale niekedy ma prepadne az taka bodava bolest, uplne intenzivna a netusim z coho.

jav

Ked je niekto zablokovaný tak to treba dať do pôvodného stavu tzv náprava platničky lieky Vás neodblokujú iba utlmia bolesť

ramicha

Ved to je proste totalne nepohodlie pri akejkolvek polohe, to sa neda jednoducho nevnimat. Ved tiez som s tym nejaky cas bojovala a nebola to sranda rozhodne.

machiia

no chrbtica je hlavne dlhodoba zalezitost. neulavi sa ti podla mna hned a zaraz zo dna na den. treba pre to robit nieco dlhsi cas, riesit to a nenechat len tak, ze ved sa to samo nejako da do poriadku. flegmatickost este nikomu nepomohla veru:)

nechalicka

jav, ja verim tomu, ze niekomu vie pomoct aj tvoja alternativa, no moze sa stat, ze aj to nemusi zabrat uplne nastalo.

nechalicka

no ale toto nie je vyslovene liek. je to vyzivovy doplnok. tiez som si nechcela stale davat tabletky od bolesti, preto som sa rozhodla, ze zakrocim takymto sposobom. posobi dobre z dlhodobeho hladiska. mala by si ho teda brat aspon tri mesiace, ale vysledky sa dostavia.