Bolesti chrbtice

zdeni_richta

no musíš sa jednoducho počas práce na počítači pravidelne preťahovať, poprechádzať sa, nech proste nie si vkuse v jednej a tej istej polohe, pretože to telu rozhodne neprospieva.

hedviga1884

mne taktiez prsty trpnu a krv mam v poriadku, takze toto moj pripad nie je. u mna je to stopercentne tou pracou na pocitaci, mam to potvrdene. akoze nemam to pravidelne, ani to nie je take strasne, da sa to vydrzat, ale tak znepokojilo ma to, to je jasne.

janciska

Ono to trpnutie moze sposobovat aj borelioza, treba si dat zrejme aj krv vysetrit najprv, prv nez si sam clovek urci diagnozu. Ani nemusis vediet, ze si mal kliesta.

zimka

ale to asi skôr z krčnej chrbtice vedia tŕpnuť prsty, či? moja sestra to teraz má, najprv si myslela, že má tetániu, ale to potom následne vylúčili, robili jej vyšetrenia a toto jej nezistili. no a keďže sedáva 8h aj viac dennodenne za PC, tak to má proste z toho.

alexaja

tak trpnutie prstov moze znacit ozaj ze mas nieco s chrbticou. ak pracujes na pocitaci, tak potom je to jasne by som povedala. krcna chrbtica pri sedeni neskutocne trpi, ono to je cele prepojene.

nechalicka

to je uplne strasne. a ked sa ta bolest strieda s trpnutim prstov, to je uplne zly pocit. akoby ta tie prsty ani neposluchali, mate to niekto?

zuzinata

No ono ak mas niekedy take stavy, ze ta vie aj seknut, tak to ma tiez svoje priciny. Niektori su na toto fakt ze nachylnejsi ako ini. Neviem, cim to je, mozno asi aj ozaj tym zivotnym stylom, vsetko sa da nejakym sposobom ovplyvnit.