Bolesti chrbtice

matka88

a co to je zac, prosim ta? tiez si myslim, ze spanok je proste velmi dolezity, predtym som to tak nevnimala, ale teraz, ked sa nevyspim, tak je to rozhodne poznat. som nevrhla na kazdeho. chrbat ma tiez bolieva, a teda najma v noci, cez den to tak extra nevnimam.

Van-ness

No priznam sa, ze tiez som skusala kadeco na bolesti chrbtice, cviky nevynimajuc, ale ta bolest sa vkuse vracala. Vyskusaj uz spominany Revitanerv Strong, v kombinacii s nejakymi tymi cviceniami je to fajn vec. Ja osobne som teda predtym trpela tymito bolestami aj v noci, fakt som sa budila rano nevyspata. Som rada, ze mam za tym, spanok je proste najviac. :D

timejskaJ

aj vam niekomu realne pomohli nejake tie cviky na chrbticu? bolieva ma a neviem, ze co by bolo idealne cvicit alebo ako s tym bojovat.

Van-ness

Presne tak. Ja citam zakazdym vsetko vsade. Chcem byt informovana predsa a najma, ked sa jedna o moje zdravie, vsak mame predsa len jedno, netreba to brat na lahku vahu.

stanka292

tak to praveze citat treba :D moze tam byt velakrat uvedene nieco, co ani netusis, je to dolezite podla mna. ale tak vacsinou je pravda, ze tie najpodstatnejsie veci ti povie aj lekarnik:)

sklaninka

ano, presne tak som to myslela, lebo som to nenasla:) ale tak je pravda, ze ja vseobecne nerada citam tie pribalove letaky :D niektore su dlhsie ako zdravotny zaznam :D ako dlho by ho mal clovek brat, aby teda realne videl aj nejaku tu zmenu?

Van-ness

Sklaninka, ako to myslis, ze kedy ho treba uzivat? Myslis akoze v akej casti dna? :D Ak hej, tak je to idealne dat si jednu tabletu po obede, vtedy ma najlepsie ucinky.

sklaninka

kupila som si ho, ale teda nenasla som, ze kedy je najlepsie ho uzivat?vobec neviem teda, ze ci som slepa, ale nevidim to nikde.

stanka292

Van-ness vsak jasne, ved to kazdy vie, ze to nie je uplne dobre pre organizmus. zatazujes tym pecen, okrem ineho teda. takze uz vobec nemavas bolesti?

Van-ness

Ved praveze nie su, a to na tom praveze dost kvitujem. Tiez som z tych, co nechcu do seba pchat neustale nejake tabletky, takze za mna super. Je to viacmenej vyzivovy doplnok, navyse obsahuje kyselinu alfa-lipoovu, takze ma to v sebe jednoznacne same zdraviu prospesne latky. Ono je jasne, ze ludia su rozni, niekto si da kazdy den radsej tabletku od bolesti, ja by som takto fungovat nemohla.