Bolesti chrbtice

Van-ness

Ved praveze nie su, a to na tom praveze dost kvitujem. Tiez som z tych, co nechcu do seba pchat neustale nejake tabletky, takze za mna super. Je to viacmenej vyzivovy doplnok, navyse obsahuje kyselinu alfa-lipoovu, takze ma to v sebe jednoznacne same zdraviu prospesne latky. Ono je jasne, ze ludia su rozni, niekto si da kazdy den radsej tabletku od bolesti, ja by som takto fungovat nemohla.

Van-ness

Ihlana, tak zmenit pracu, to uz vidim ako celkom poslednu moznost :D To si veru nemoze dovolit kazdy:) Mne pomohol Revitanerv Strong, poradili mi ho v lekarni, tak som skusila. Jasne, ze do toho som vyskusala aj nejake tie cvicenia, ktore istotne tiez dopomohli k tomu, aby som sa tej bolesti nadobro zbavila.

ihlana

Van-ness vsak ale co take? uz vela moznosti podla mna ani nie je, co by stalo za to vyskusat. zmenila som matrac, cviky som skusila, jedine pracu zmenit nemozem :D

Van-ness

Elizabet22, tak ono to plati aj pri tomto, ze na kazdeho proste plati nieco ine. Ale tak skusila si, to treba jednoznacne:) Treba, aspon si zistila, ze to teda nie je pre teba a mala by si vyskusat nieco celkom ine.

Elizabet22

Ja sa priznam, u takeho jedneho "napravaca" som bola, podla mna sa neda verit uplne kazdemu, skusal mi pomoct, ale pomohlo len na par tyzdnov. Potom sa to znova vratilo do starych kolaji, cize nemyslim, ze uplne vsetci vedia, co robia a ze je to fakt ucinne.

grilda05

Ihlana, chiropraktika si v dnesnej dobe moze dovolit fakt len malokto :D Tak asi preto sa snazia ludia dopomoct si inak.

ihlana

stanka292 no jasne, ze to netrapi len ludi vo vyssom veku, vsak tiez nie som stara a tieto problemy mam uz dlhsiu dobu. len s tym fakt zapasim, cvicenie som skusala, a to samozrejme pomohlo len na chvilku. na chiropraktika peniaze nemam.

jav

Ano liek ti bolesť utlmí ale problém nelieči ja už skoro rok čo som si bola dať napraviť chrbticu od vtedy neviem čo je bolesť chrbta liek ti nenapravuje platničku to sa dá iba napraviť na správne miesto