Bolesti chrbtice

zdeni_richta

a na tie masáže si chodila nejak pravidelne alebo si bola len raz? no niekomu to pomôže, niekomu vôbec ako tak pozerám.

jav

stastna125 Treba pozorne čítať ja som písala že za 20 min ide klient domov a že napraviť celú chrbticu chce čas na prvý krát ked je to zastarale sa to nedá ale postupom času sa všetko dá ja som absolvovala 3x u naprávača a mám pokoj s chrbticou

stastna125

najskor si napisal, ze to chce svoj cas :-D istotne to nejde hned. za 20 minut este nikto v zivote nevyriesil dlhotrvajuci problem s chrbticou. to je proste na dlhsie, tiez sa ti to nestane zo dna na den, ale postupne sa ti to zhorsuje.

nechalicka

ved to, ono je jedno, aku ma clovek pracu, proste na ukor zdravia by nemal nic take robit. chapem, ze pracu si udrzat treba, ale vsetko sa da nejak eliminovat. prides z prace, ponatahujes sa, zacvicis si, proste hybes sa.

zdeni_richta

jav, ale tak keď je to chronického rázu, tak s tým asi veľa človek nenarobí.
stastna125 zakaždým si treba nájsť čas a porobiť si pauzy, veď zdravie máme len jedno.

jav

Ak chcete mať pokoj s chrbticou tak mi napíšte na jav@atlas.sk dám Vám kontakt na pána ktorý sa tým zapodieva je od Nitry