Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

RNG

Nedostatokmenzymov v tele je systematicky problem nasej civilizacie. Treba ho adresovat, inac nasledky su podvyziva, nedostatocna regeneracia, zapaly v tele, znizena imunita, zamorenie tela a z toho vyplyvajuce zvysene tvorenie deformovanych buniek=rakoviny.
Nuz pre zeny musim dodat nieco, aby to lepsie pochopili, zvysuje to rychlost starnutia, vcitane kvality pokozky.
Takto si to mozno skor vsimnu a budu sa snazit dostat do tela co najviac enzymov(surove zeleniny nafukuju, preto ich nejeme, vsakze.....a to je prakticky jediny ucinny zdroj enzymov okrem suroveho ananasu a papaje, nastastie su tu este potravinove doplnky s vytazkom prirodnych enzymov, ale na to mi uz asi [poviete, ze tu robim reklamu...

mariaj

Dakujem za rady,zatie roky som vselico poskusala samozrejme alternativne.nieco trochu pomohlo,casto len na cas.naposledy som si dala robit vlasovu analyzu.Vyslo ,ze mam malo bielkovin a vela zlozenych uhlohydratov.Doktor povedal zze to nie je az take zle. Navrhli stravovanie a preparaty.avsak ten moj problem,ze nemozem pozivat nic opakovane sa nevzriesil.Volala som na ministerstvo,ci je nejake specializovane pracovisko na imunitu,povedali ze nie.Mne aj Alex by mozno pomoi dobre tipy na niekoho,kto by nam pomohol.Nemam e-mail ja to neviem,snad mi s tym niekto pomoze ,poprosila bz som ta kde si bola na krv alternativne.Tu vlasovu analyzu si niekto pochvaluje.

[zruseny12]

RNG,ja uz to mam chvala bohu za sebou,ale sa moc netesim,lebo clovek musi byt teraz opatrny,lebo neviem kedy sa my to moze vratit...a prisnu dietu este stale musim drzat...a kedze uz mam 40 rokov tak aj ine veci za chvilu ma cakaju...takze musim byt velmi opatrna...ale dakujem, ze na to reagujes...ja si zdravie velmi vazim.lebo ked clovek strati zdravie je to velmi zle poznam to ked som nemohla vstat z postele a ledva ,ze som sa vliekla...

[zruseny12]

skus si precitat na stranke www.novycasprezeny.sk vyhladavanie daj METABOLIZMUS...tam si mozes nieco precitat,ked si uz necitala,lebo vidim ze aj ty studujes vela veci ohladom svojich problemov...ja tiez sa snazim cim viac veci vediet o svojich a nie je to na skodu,prakticky scasti som si pomohla aj sama...neviem kde by som teraz bola...a ta altern.mi pomohla...a scasti aj lekari ale nie vsetci...cest vinimky...

RNG

mariaa, v tele sa nazhromazdia rozne nerozlozene zhluky a vyvolavaju reakcie tele, zapaly unavu(telo sa ich snazi vyhodit hoci aj cez kozu)hlavne vtedy, ked nevytvara dost potrebnych cistiacich enzymov.
Tie sa vsak na stastie daju dodat v enzymatickych doplnkoch,tiez pripadne branim enzymotvorneho jodu.

[zruseny12]

ked mas aj poruchu metabilizmu,ten urychluje kava,B6-MAGNUM-ten ma dobry vplyv na metabolizmus a HORCIK PODPORUJE METABOLIZMUS...a treba hladat aj take latky ktore ti pomozu z metabolizmom...ked si este neskusala..voda-MAGNEZIA JE TIEZ DOBRA...

[zruseny12]

neviem,je to tazke povedat,ked aj obklad ti skodi aj injekcie,to bude skor z imunitnym systemom,asi je velmi oslabeny preto telo sa tak brani,je to len moj nazor,ale ja nie som odbornik len logicky rozmyslam...ja som sa tiez jeden cas citila ako otravena,ked som nieco zjedla,alebo stacilo nieco vypit vodu sladenu atd.a obsypala som sa cela alebo sa mi narobili vyrazky a po niektorych jedlach som bola taka ako otravena bolo mi na umretie,ty si este horsi pripad...a u gastroent.si bola?krv ti vysetrili poriadne?lebo mne tiez stale vysetrovali krv,stale mi hovorili ,ze ju mam vybornu a ked mi ju brali na altern.liecbe tak mi zistili nedost.vit.a miner.to som tu uz vela krat pisala...creva ti poriadne vysetrili?lebo ja som vsetko necitala co si pisala...je to tiez zahada,co sa ti deje...ja osobne chvala bohu som uz na dobrej ceste a uz mam aj dni velmi dobre,a to som si myslela,ze uz do smrti budem ako troska...

mariaj

Vino syry salamy niektore druhy ryb paradajky.je toho viac.tieto potraviny obsahuju tie biogenne aminy,o ktorych mi povedal alergolog,ze ma podozrenie ze sa mi neodburavaju. pisala som. je to porucha metabolizmu. umna je to cast problemu.Mala som uz mnoho pripravkovmam aj b- komplex forte.Nemozem nic jest ani uzivat kazdz den.Musim velmi striedat vsetko co zjem v rozpati 4-10 dni i viac pozoruhodne je -ze neznasam ani injekcie.Po kazdom opakovanom uziti citim vsetko ako otravu.Dokonca i obklady. varene znesiem lepsie. je to teda travenie?,ked neznasam ani injekcie. b-kompex uzivam tak kazde 2tyzdne medzi tym pangamin/ine zlozenie tabliet/,potom nieco ine potom mozno obklad,a aj tak telo niekedy povie dost.Davam pozor na zlozenie tabliet.Striedam praskove so zelatinovymi atd...

[zruseny12]

tak zacni brat na stress vitam.SK.B-forte,to je silnejsie na stress a ked sa budes citit lepsie tak su aj slabsie B-VITAMINY.Mne toto strasne na stres pomohlo.Ja som citala,ale teraz presne neviem,ktore potraviny sposobuju stress,tusim vino cervene,syry...tiez som to citala, ale sa nepamatam presne a tusim salami...viem ako sa mozes citit,lebo aj ja som bola velmi vycerpana-hotova troska zo mna bola...