Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

alexia1

RNG ďakujem, ale neviem moc o čom hovoríš... a vôbec som nepochopila, že čo mám teda robiť. Mám ísť na rozbor krvi, to bolo pre mňa jediné zrozumiteľné, to mám aj v pláne už konečne

RNG

Chronicky unavovy syndrom je obvykle vysledok viacerych patogenov v tele a nedostatocnej obrany tela(imunita).
Rezanie oci je typicke pri zapale slznych kanalikov(vysledok herpesu V1), odstranit sa da pravidelnym niekolkokrat denne striekanim (spray) koloidnej striebornej vody do oci.
Co sa tyka inych patogenov, viralne sa potlacia selenom, zinkom, aloe, bazou,astragalusom, no a samozrejme dobre probiotika.
Pomoze tiez precistit si traviaci trakt vlakninami, hlavne par dni po sebe lyzica psylia a najmenej 3 dl vody.
Detoxifikovane telo a ocistene crevne steny pomozu vylucovaniu a prijmaniu vyzivy, cim posilnia telo.
Ak su patogeny bakterialneho povodu(chlamidia, borelioza, mykoplazmy, kvasne infekcie ako napr candida albicans) treba ich adresovat sirokospektralnymi antimikrobialnymi latkami(GSE, oreganovy olej, graviola, extrakt z olivoveho listu, koloidna strieborna voda,kokosovy olej...)
Pre zvysenie ucinnosti sa daju rozne kombinovat.
Odporucil by som rozbor krvi, ak je nejaky nedostatok(mineraly,vitaminy, krvinky, bielkoviny...) da sa to pomerne lahko a rychlo doplnit.

Unavovy syndrom moze byt sposobeny aj prilisnou zrazanlivostou krvi, kde fibrinove vlakna na stenach ciev spomaluju prestup zivin a kyslika do tela.
Vtedy sa odporuca brat enzymi s fibriotickou cinnostou(rozpustaju fibriny a crossfibriny), ako nattokinaza, serrapeptaza, ciastocne pomaha aj bromelain a pankreatin.

Tento problem s vysokou fibriotickou cinnostou(zrazanlivost) je hlavne v strednej Europe, je dokonca oznacovany ako syndrom vysokej zrazanlivosti.

zdrawoweda

inak aj ja mavam taketo obdobia, je to podobne ako opisujes a vtedy nedokazem nic robit, ani sa ucit, .... :(
neviem aky mam tlak, lebo lekarom sa nikdy nepodari mi ho zmerat :D ale myslim si ze ho mam nizky, preto si vtedy dam kavu a ta ma trochu prebudi... ako kedy.. niekedy zas z nej mam rovnaky utlm tak neviem....

alexia1

trpím aj nízkym tlakom. športovať nie, občas si zacvičím... ale ja som taká slabá a unavená, že nevládzem