Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

Dr jajboli

o.i. infektologička vedela, že mám inkontin. a vôbec sa k tomu nevyjadrila, len ma doporučila k urológovi. Ale ja to už nejako dotiahnem do konca. Ďakujem

Dr jajboli

A ku ktorému lekárovi mám ísť, aby mi toto potvrdil, pretože som bola len na urológii a viac nič. Každý lekár si len svoje hudie.Nikto nezisťoval príčinu, z čoho mi to mohlo vzniknúť a nepovedali mi ani to, či sa to môže vrátiť. Riešia len momentálny stav. Už som unavená po toľkých chodeniach hore-dole, už si začnem myslieť, že som hypochonder. Z urol. hľadiska som ináč OK, len mám stále a to už vyše roka zvýš. erytroc. teda krv v moči a vždy je to rovnako- na 1-2 krížiky + bielkoviny. Nikto ma na to ani nelieči, len nosím moč k lekárom ako do kostola.

Dr jajboli

A môže to spôsobiť aj inkontinenciu? Myslím to tak, že inkont.môže byť tiež príznakom tohto ochorenia?

radca

Ano aj. Dalsie priznaky su caste mocenie, nizky a neskor vysoky tlak, nizky krvny cukor a neskor cukrovka, slaba pamat, zhorsenie zraku...