Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

evcca

viem, ze ludia bezne jedia viac, ale mna to dnes skrie, som sama doma, tak som sa tu pisanim poistila, ze nespravim nejaku blbost.

aduliena

Evcca, to, čo si zjedla, tak toho vôbec nebolo veľa, tak sa preto netráp. Bolo to tak akurát, aj keď ja kávu nepovažujem za olovrant...takže sa neboj, že si toho zjedla príliš.

extazy

ranajky: 6:00-cornflakes s mliekom, 10:00-susienky bebe dobre rano.. potom o pol jednej obed v skole-kapustova polievka a druhe som nejedla lebo bol vyprazany bravcovy rezen-neznasam bravcove maso,tak som jedla len ten salat co bol ku nemu... no a o pol piatej som prisla domov-acidko a dve jablkaaa... a teraz sa napchavam susenym ovocim.. mnaam .. :))

evcca

je to vela? dnes:
ranajky:mrkvovy salat a hrst suseneho ovocia
obed:pol taniera polievky a vyprazane tofu+ paradajka
olovrant:cierna kava a 5susenych sliviek
vecera:platok kuracich prs opecenych na oleji a polotucny jogurt+ dzus0,2litra.
ja mam pocit, ze toho bolo privela a bojim sa pribratia, hoci viem, ze to boli normalne porcie, posledne dni ma moja ppp nici.

martin wauuu

ženy prečo sa takto tríznite ???? Ste krásne od prírody každá inač predsa kolko ludí tolko chuti ? Mne sa napríklad velmi pačia baculky vzrusuje ma že maju cici aj rici ak chcete napiste som single ale len baculka Dreamsong18@azet.sk

zazie2112

Hej hej, neboj ja uz tiez kalorie nepocitam, aj ked sem tam sa mi nejaka tabulka vynori v mysli, kedze som ich viac menej vedela naspamat, ale tiez sa snazim jest pravidelne a casto a nebyt nikdy prilis hladna. Trochu som schudla, ale vdaka tomu ze som prestala pit a pritom viac jem, haluz.Ale vlastne selkom logicke!

zuju

zazie, ja som kedysi tiez pocitala kalorie ale prestalo to, teraz zjem aj osem krat denne pravidelne o dvoch hodinach a vsetko cholesterol sice rastie ale ja chudnem a to som tri tyzdne kvoli bolestiam v krizoch nebola cvicit